Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Cinlerle Evlilik

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnsanlar büyücülerden ve cinlerden çektiğini belki başka şeylerden çekmemiştir. Midem bulanıyor onlardan (Müslüman cinler hariç) Hiçbir işleri yokmuş da tek işleri insanlarla uğraşmakmış gibi. Bunların vesilesiyle evlenemeyen, çocuğu olmayan, türlü türlü hastalıklarla boğuşan ve neredeyse deliren vs nice insanlar var. Sevdiklerimiz de var.
ALLAH seni, yakınlarımızı ve sizlerin durumunda olan tüm din kardeşlerimizi ve mazlum insanları bunların şerlerinden kurtarsın. Sizlere öyle bir şifa ve iman versin ki bir daha hasta olmayasınız, bu varlıklar da sizleri gördüklerinde yollarını değiştirip yanınıza bile yaklaşamasınlar. AMİN.
Allahumme Amin Cezakellahu Hayr evlendim ama bitti abla olmadı Allah buyuktur

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnsanlar büyücülerden ve cinlerden çektiğini belki başka şeylerden çekmemiştir. Midem bulanıyor onlardan (Müslüman cinler hariç) Hiçbir işleri yokmuş da tek işleri insanlarla uğraşmakmış gibi. Bunların vesilesiyle evlenemeyen, çocuğu olmayan, türlü türlü hastalıklarla boğuşan ve neredeyse deliren vs nice insanlar var. Sevdiklerimiz de var.
ALLAH seni, yakınlarımızı ve sizlerin durumunda olan tüm din kardeşlerimizi ve mazlum insanları bunların şerlerinden kurtarsın. Sizlere öyle bir şifa ve iman versin ki bir daha hasta olmayasınız, bu varlıklar da sizleri gördüklerinde yollarını değiştirip yanınıza bile yaklaşamasınlar. AMİN.
Hala arada yatağim sallaniyor Marmara depremini de kötü yasadigim için uyku ilaciyla uyuyabiliyorum amaç saldırmak veya korkutmak zaten yada sesler falan çatır çutur eşyaların kaybolur ararsın bulamassin vs takmiyorum artık Allah'a sigindik

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Hala arada yatağim sallaniyor Marmara depremini de kötü yasadigim için uyku ilaciyla uyuyabiliyorum amaç saldırmak veya korkutmak zaten yada sesler falan çatır çutur eşyaların kaybolur ararsın bulamassin vs takmiyorum artık Allah'a sigindik

Kardeşim neden Rukye tedavisi olmadınız?
Çok ciddiye alınması gereken bir husus,nice yuvası dağılan olmustur.Hatta size şöyle söyleyebilirim.Muvahhid dediğimiz bir abi ehline kıyabilecek kadar ileriye giden var.Kendisi hapiste telefonla kendisiyle konuşan bir kardeşe diyor ki; abi hala onla mücadele ediyorum demiş.
Rabbim müslümanları esirgesin

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çok ciddiye alınması gereken bir husus,nice yuvası dağılan olmustur.Hatta size şöyle söyleyebilirim.Muvahhid dediğimiz bir abi ehline kıyabilecek kadar ileriye giden var.Kendisi hapiste telefonla kendisiyle konuşan bir kardeşe diyor ki; abi hala onla mücadele ediyorum demiş.
Çünkü çevremde gidebileceğim bir bacı yok beraber arkadaşım yok yakında aynı akidede

Umm Hureyre Çevrimdışı

Umm Hureyre

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allahümme Amin birde rukye ücretleri çok uçuk şu anda

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben şerden Allah'a sığınarak ve tevhid ilimini öğrenerek korunuyorum. Kur'an-ı Kerim dinlemek veya tevhidi anlatan hocaları dinlemek bana huzur veriyor kendimi boşlukta hissetmiyorum vesvese de gelmiyor. Allah , herkesi şerlerden korusun

Son düzenleme:
Vҽϲízҽ Çevrimdışı

Vҽϲízҽ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimileri inanmaz böyle şeylere ama kurgu olarak izledikleri korku filmi sahnelerini gerçekte yaşayan insanlar var.

Gerçekten düşmanın bile mert olanı büyük bir nimet. Yüz yüze yarışır ya da savaşır. Ama büyücülerin ve cinlerin yaptığı namertliğin en alt sürümü.

Rabbim senin tüm sıkıntılarını giderip şifa versin. Dareyn saadeti nasip etsin kardeşim.Amin.

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kimileri inanmaz böyle şeylere ama kurgu olarak izledikleri korku filmi sahnelerini gerçekte yaşayan insanlar var.

Gerçekten düşmanın bile mert olanı büyük bir nimet. Yüz yüze yarışır ya da savaşır. Ama büyücülerin ve cinlerin yaptığı namertliğin en alt sürümü.

Rabbim senin tüm sıkıntılarını giderip şifa versin. Dareyn saadeti nasip etsin kardeşim.Amin.
gece gece konu başlığını görmek bile korkutuyor .

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Cinlerle tecrübem oldu. Elhamdulillah başıma bir şey gelmedi, çocukluğumda da şimdi de etrafımdaki eşyalar hareket etti, geceleri kapılar kendi kendine açıldı (gözümün önünde), odamda nereden geldiği belli olmayan taşlar buldum (gece olmayıp sabah uyandığımda yerlerde) vs.
Elhamdulillah hiçbir şey olmaz eğer korkmazsanız. Tabii tehlikeli olabilirler ama Kur'an okuyup takmadığınızı belli ederseniz bir şey olmuyor...

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Konu başlığından (resim bile olmamasına rağmen) korkmuşsan akşam ezanı okundu mu hiç dışarı çıkma bence.
Akşam dışarı çıkılmaz mı o en eğlencelisi. Hele paranormal bişeyler oluyorsa

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akşam dışarı çıkılmaz mı o en eğlencelisi. Hele paranormal bişeyler oluyorsa
Arkadaşlarımla korku filmi çekilen ve gerçekten cinli olduğu söylenen köylere gidip kalma fikrim vardı ama kimse cesaret edemiyor.Ne bileyim mesela ben ölü yıkamama rağmen birisinin öldürüldüğü yere bir daha gidemem korkutucu geliyor.

Üst Ana Sayfa Alt