Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Çocuklarım İçin Elbise Yardımı Yapabilir misiniz?

R Çevrimdışı

Rabia55

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Benim iki kızım var 7 ve 9 yasindalar onlar icin kullanmadiginiz kıyafetlere talibim nolur cok ihtiyacımız var yeni olmasi gerekmez kullanilmis da olur hic onemli degil cok üzülüyorlar Alllah icin onlar sevinsin yeter zor durumdayiz hersey cok pahali lutfen yanlis anlamayin derdim para pul degil:(

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Allah yardimciniz olsun. Yakin yerlerden olacak müslümanlar illaki yardim edeceklerdir, hangi sehirdesiniz onu da belirtirseniz yardim edecekler icin daha iyi olabilir.

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Abla sana nereden ulaşalım peki? Forumda özel mesajların açık değil yeni üye olduğun için.

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşlerim

Ablaya yardım edecek olanlar yazsın lütfen, ya ikinci el ya da yeni kıyafet alabilirsiniz. Biz görüşüyoruz zaten, ekstradan yardım etmek isteyenler ulaşsın çocukları mutlu edelim.

Konu kilitlenebilir duyuru olsun diye yazdım.

Salafiyyaaa Çevrimdışı

Salafiyyaaa

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum kardeşlerim

Ablaya yardım edecek olanlar yazsın lütfen, ya ikinci el ya da yeni kıyafet alabilirsiniz. Biz görüşüyoruz zaten, ekstradan yardım etmek isteyenler ulaşsın çocukları mutlu edelim.

Konu kilitlenebilir duyuru olsun diye yazdım.
Aleyküm selam we rahmetullahi . Abla neredeymiş hakkında bilgi aldınız mı ?

Üst Ana Sayfa Alt