Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Direnişin Icad Ettiği Silahlar

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi

Liwa al Haq tarafından uygulanan parça tesirli bir IED bombası. Siz aracın hasar görmeden uzaklaştığını zannederken onlarca şarapnel aracı delip içerideki personeli yaralayıp, öldürüyor.

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
ARACA MONTELİ TOP / TRUCK MOUNTED CANNON
Halep
23mm. tüfek/top
Halep: Nayrab Havaalanını vuran çoklu havan/ A Multiple launchered mortar hitting Nairab airport.
Şam-Muhtemelen BMP mermilerini atmak için yapılmış lançer.
A launcher possibly made to fire BMP rounds.
Şam ÖMER FÜZESİ / Damascus OMAR MISSILE Jan.2014
GHOUTA'DA SİLAH İMALİ VE TAMİRİ / PRODUCTION AND MAINTENANCE OF WEAPONS IN GHOUTA

ÇOK NAMLULU ROKETATAR / MULTI BARREL ROCKET LAUNCHER
Ateşleme için motorsiklet aküsünü kullanıyorlar. /For firing they are using accumulator of motorcycle

160mm HAVAN / 160mm. MORTAR

CEHENNEM TOPU-İDLİB

İdlib: Ahrar as Sham'dan cehennem topu imalatı videosu. / A video of Hell Cannon production from Ahrar as Sham.

BİR SİLAH İMALATHANESİNDEN GÖRÜNTÜLER / A TOUR OF A WEAPONS FACTORY

YENİ TİP ROKET-Deyr ez Zur

Muhaliflerin kenti çevreleyen yüksek mevkilerdeki rejim güçlerini vurmak için kullandığı yeni tip roketler
use a new type of homemade rocket to target regime forces on the hills overlooking Deir Ezzor
MUHALİFLERE AİT BİR SİLAH İMALATHANESİ
A WEAPON WORKSHOP OF OPPOSITION FIGHTERS
KUMANDALI KESKİN NİŞANCI TÜFEĞİ-REMOTE SNIPER RIFLE

ORJİNAL SABİTLEME SİSTEMLİ EL YAPIMI HAVAN

Mücahitler Raqqa'da 17.Alayı vurmakta kullanıyor. Kasım 2013CEYŞUL İSLAM'IN ÜRETTİĞİ AL ISLAM-3 FÜZELERİ

AL ISLAM-3 MISSILES PRODUCED BY JAISH AL ISLAM

Üst Ana Sayfa Alt