Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dtp lilerin İslam Düşmanlığı..Bu Kadar Adiler İşte...!!!!

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum kardeşim, eklediğin video bende açılmadı ama başka bir yerden bulup izledim. Sanırım eklediğin video şu; Dtp lilerin ?slam Dü?manl???..Bu Kadar Adiler ??te...!!!! | video izle | izlegenclik.com

Bu pkknin ne olduğu zaten belli bırakın Müslüman olmayı Allah'a bile inanmıyor kafirler. Çoğu ateist diye biliniyor ama bence bunlar gizli hristiyanlar ve tarihten kalan haçlı zihniyetini devam ettiriyorlar. Bunlar arasında bolca da ermeni var. Ermeni adı altında yapamadıklarını kürt adı altında yapmaya çalışıyorlar. O apo denen davarbaşının da ermeni olduğu iddiaları var ve zamanında ateist olduğunu ama son zamanlarda hristiyanlığa yakın olduğunu falan söylüyordu. Allahualem ben bu adamın mesihid deccal olabileceğini düşünüyorum. tam bir deccal potansiyeli var. En azından küçük deccallerden biridir. En doğrusunu Allah bilir.

F Çevrimdışı

fe eyne tezhebun

Üye
İslam-TR Üyesi
aleyna ve aleykum selam
evet dediğiniz yerden paylaştım videoyu.bende bir kürt çocuğu olark kınıyoruz ama bunuda bilmeleri lağzımki insanların bu iğrençlikleri yapan kürt halkı değildir kesinlikle kürtlerin içine sızdırılan hiristiyanlar dır bende size katılıyorum apo konusunda evet ola bilir ama Rabbim daha iyi bilir

selsebil Çevrimdışı

selsebil

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
dtp milletvekilleri dinsiz olduklarını gizlemiyolar zaten de
bu işi yapanlar 15-16 yaşındaki kafaları doldurulmuş çocuklar...

F Çevrimdışı

fe eyne tezhebun

Üye
İslam-TR Üyesi
evet çocukları bizleri kullanıyorlar malesefki :( bizlerin üzerlerinden geçiniyorlar o baskınlar o olayları birebir yaşamak kadar kötü birşey yok gerçekten ama onların hiç birine kızmıyorum onlara bunları yapanları asmak kesmek lağzım

La Yezal Çevrimdışı

La Yezal

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Dernegime bak.. ne hale gelmiş.. :)
aslında önemsiz .. ne yapabilirler ki ne kadar zarar verselerde insanların imanlarının artmasından başka bişeye katkıları yok..
düşmanlıklarını nasıl gün yüüzne cıkarcaklar ki başka..
öyle eylem vardı gecenlerde burda kendi yaşıtını dahi bulamazsın küçükler hep..
gecenlerde bi cocugu tuttuk .. niye gıdıyosun olayların içine diye
dediki.. Bayramdan daha zevkli.. :)

Üst Ana Sayfa Alt