Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Es-Selamun Aleykum

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi senin psikolojiden ben anlarım sen benim yanıma gel : )

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
akhi inşaALLAH nasip olursa ziyaretine gelirim :D

Müslümanlarla psikolojimiz,derdimiz,dermanımız aynı Elhamdulillah

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Kisisel dertler birakilip da yalnizca Allah'in dini dusunuldugu vakit, dertler de mutluluga donusur insaAllah.
Bunun bildigim en guzel orneklerinden biri Seyh ul-Islam Ibn Taymiyya'dir, Allah ondan razi olsun, ona merhamet etsin, amin.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Kisisel dertler birakilip da yalnizca Allah'in dini dusunuldugu vakit, dertler de mutluluga donusur insaAllah.
Bunun bildigim en guzel orneklerinden biri Seyh ul-Islam Ibn Taymiyya'dir, Allah ondan razi olsun, ona merhamet etsin, amin.

Bunu yapabilsek dünyaya kul olmaktan çıkardı insanlar ve o zaman imandan lezzeti alırdık. Allah bizleri ıslah etsin çok günahkar ve cahiliz.

ŞüHeDa01 Çevrimdışı

ŞüHeDa01

Üye
İslam-TR Üyesi
mecbur değiliz burada üye olarak kalmaya....çok moralimizi bozarsa çıkarz olur biter.....haddini bilsin kendisi yeter..!!!!....

bir müslümanla nasıl konuşması gerektiğinide bilsin......kimse bunu kaldırmak zorunda değil... ayrıcalığını açıklar mısınız bana arkadaşın...niye kendisine cevap vermeyecek mişim..??

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
mecbur değiliz burada üye olarak kalmaya....çok moralimizi bozarsa çıkarz olur biter.....haddini bilsin kendisi yeter..!!!!....

bir müslümanla nasıl konuşması gerektiğinide bilsin......kimse bunu kaldırmak zorunda değil... ayrıcalığını açıklar mısınız bana arkadaşın...niye kendisine cevap vermeyecek mişim..??

Kardeş kimsenin ayrıcalığı yok ki, benimle sizin aranızda fark yok kimsenin kimse arasında ayrıcalığı olamaz, üstünlük takva ile.

Ki zaten şuan bile yanıt yazabiliyorsunuz.

Bu arada ben de sms ile ayet hediye ederken 1 harf büyük 1 harf kücük yazarim çok hoşuma gider : ))

ŞüHeDa01 Çevrimdışı

ŞüHeDa01

Üye
İslam-TR Üyesi
sorun o değiL....büyük küçük yazmak bunu söyLemesi önemLi değiL...kendisinn ayrıcaLığı oLDugunu düşünüyorki cevap vermeyeceksin bana diyor...o yorumu kızdırdı beni ...farkını merak ettimm..usLubsuz yorumLarını kontroL etmeLi..

A Çevrimdışı

Abu Jafar

Üyeliği İptal Edildi
Banned
tam anlamadim sizi, ama su konulari araya koyalim da, asil önemli konulara geri dönelim in shaa Allah.

Aranizda anlasmazliklar oldugusa aff edip unutun.

ŞüHeDa01 Çevrimdışı

ŞüHeDa01

Üye
İslam-TR Üyesi
subhanaLLah...!....aramızda anLaşmazLık oLamayacak kadar yeni tanıştık....sorun yok.....müsLümanLar dikkat etmeLi usLubLArına anLam veremedim manasız cevabına o kadar..hakkınızı heLaL ediniz...gereksiz bir mevzu adına konu uzamasın...dua iLe...

.ESseLAmun aLa minettebaL Huda...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
haddimi öğrendim. artık susuyorum. özür dilerim çok sizden. kendimi bilmezlik ettim. hakkınızı helal edin. çok çok özür dilerim sizden kabul edin lütfen

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
walla uzun zamandır uyeyım bazı kardeşler sırf cevap olsun dıye gereksız yere laf salatası yapıyor

gelmiş işte bı kardeş hemen polemiğe girmeye ne gerek var bırak tüm harfleri büyük yazsın veya küçük çok sıkıntı olursa özelden mesaj atarsın Allah için uyarırsın

Allah bizi islah etsin

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
amin :( sende hakkını helal et. özür dilerim ben. ne gerek var haklısınız. insanları üzüyorum hep

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Bende dedim ne uzuyor bu selamun aleykum başlığı . Beni gülümsettin ya Samanpan kardeşim
Emo neydi öğrendik . Ya ara sıra haberli habersiz emoluk hepimizde oluyor. ya bi de duvarlara böyle acaip yazılar renkli boyalarla karakterle satanist midir nedir diyorup renkler şekiller. Bunlar ne ola(tür) Samanpan?

Misal :

AAB2164.jpg

ŞüHeDa01 Çevrimdışı

ŞüHeDa01

Üye
İslam-TR Üyesi
bir zahmet..:)....canımı sıkmazsanız sevinirim....samimi şekiLde hakkınızı heLaL edin diyorum...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
biraz daha bu şekilde uzatırsan canını sıkacağımı tahmin ediyorum.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
kurbanı nerde kesecen haber verde gelip yiyim etinden. fakirleri doyurmak sevaptır bak