Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Esselamun aleyküm beyler ben geldim.

G Çevrimdışı

GökhanDökmetaş

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Adım Gökhan Dökmetaş 19 yaşındayım Şu an boş boş oturuyorum :D ygsye girdim puanlar güzel nasibse Ankara ilahiyata başlayacağım bu sene. Yapmayı sevdiğim işler arasında tüfek atmak,yemek yapmak(yemek),programlama,elektronik ve bilgisayar oyunları yer alır. Savaş ve strateji oyunlarını severim. Hayvanları çok severim şu an muhabbet kuşlarım var 8 tane oldu ve daha da çoğalıyorlar. En çok kedileri severim özellikle tekirleri.Televizyon izlemem,müzik dinlemem,film dizi vb. izlemem,takım tutmam,parti tutmam,artist tutmam arkadaş ortamlarından karı kız işlerinden uzağım..En sevdiğim hoca timurtaş hocadır. Bir fotoğrafımı da paylaşayım uygunsa ve bitireyim. :yale

Lalekai Çevrimdışı

Lalekai

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Resmini kaldırırmısın?Buraya sürekli başka sebeblerden bayanlar giriyor.

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
ahi öyle bir konuşuyor ki sanki bayanlar hiç erkek resmi görmüyor. ozaman hamas ve diğer üyelikler mücahid erkek resimlerini kaldırsın onlarda erkek.

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
aleykumselam

halid.bin.velid Çevrimdışı

halid.bin.velid

Üyeliği İptal Edildi
Banned
aleykum selam hoş geldin
programlama derken ne tür programlam yapıyon mesele turkojan gimi progrma yapa bilirmisin ?

EBU HANİFE Çevrimdışı

EBU HANİFE

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Adım Gökhan Dökmetaş 19 yaşındayım.Şu an boş boş oturuyorum :D ygsye girdim puanlar güzel nasibse Ankara ilahiyata başlayacağım bu sene. Yapmayı sevdiğim işler arasında tüfek atmak,yemek yapmak(yemek),programlama,elektronik ve bilgisayar oyunları yer alır. Savaş ve strateji oyunlarını severim. Hayvanları çok severim şu an muhabbet kuşlarım var 8 tane oldu ve daha da çoğalıyorlar. En çok kedileri severim özellikle tekirleri.Televizyon izlemem,müzik dinlemem,film dizi vb. izlemem,takım tutmam,parti tutmam,artist tutmam arkadaş ortamlarından karı kız işlerinden uzağım..En sevdiğim hoca timurtaş hocadır. Bir fotoğrafımı da paylaşayım uygunsa ve bitireyim. :yale
Ekli dosyayı görüntüle 3678
:yale:cemaat aleykume selam ve rahmetullah,Allah cc sana hayırlar nasip etsin :)