Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Fazlalık Elbiselerinizi Muhtaç Aileye Gönderir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R Çevrimdışı

Rabia554

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Benim kötü bir niyetim yok iki kız evladım var 10 ve 8 yasindalar kışlık kıyafetleri yok herşey çok pahalı Allah rzasi için siz kullanmadiginiz kiyaftlerinizi çocuklarınızın bize gönderir misiniz nolur ihtiyacımız var

kâtib Çevrimdışı

kâtib

لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰهُ
İslam-TR Üyesi
Abla bu hesap da ayni şeyi soyluyordu bu senin degil mi? @Rabia55

Ahıskalı Çevrimdışı

Ahıskalı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bencede kötü niyetli birine benzemiyor, para istese insan illaki şüphelenir ama bu bayana yardım edilmesi gerektiğine inanıyorum. taleb edilen şeyler bende yok ama illaki cocuk sahibi olanlar yardımcı olmalıdır

kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
bencede kötü niyetli birine benzemiyor, para istese insan illaki şüphelenir ama bu bayana yardım edilmesi gerektiğine inanıyorum. taleb edilen şeyler bende yok ama illaki cocuk sahibi olanlar yardımcı olmalıdır
Abi ben ablaya yardim icin yazmistim zamaninda, geri donus yapacagim dedi hic yapmadi ondan sonra da.

kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
Bu hesabı açmadan önce diğerine giriş yapılmış...konuyu açan abla cevap verirse sevinirim

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Aynen ben de merak ediyorum. Daha evvel hangi ilde yaşadığına dair bir cevap dışında, son sorduğumuz ilçe bilgisi için dahi dönüş alamadık.

Konuyu açan kardeşimiz, rica etsek:

İstediğiniz kıyafetleri adres olmadan ve mesajlarımıza dönüş yapmadan, size nasıl ulaştıracağımıza dair bir bilgi de verebilir misiniz?

R Çevrimdışı

Rabia554

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm kardeslerim haklarinizi helal edin nolur yazdım ama korktum sonradan da çok çekindim :( nolur yanlış anlamayin sizler iyi niyetli insanlarsiniz eminim ama gerçekten insan hem yardım istemekte korkuyor ama bı yandan da ihtiyacımız var çok özür dilerim sizlerden

kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
Abla diğer hesabini kullaniyor musun hâlâ

kâtib Çevrimdışı

kâtib

İslam-TR Üyesi
Tekrar giriş yapabilir misin oradan konuşalım

fisebilillah. Çevrimdışı

fisebilillah.

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm kardeslerim haklarinizi helal edin nolur yazdım ama korktum sonradan da çok çekindim :( nolur yanlış anlamayin sizler iyi niyetli insanlarsiniz eminim ama gerçekten insan hem yardım istemekte korkuyor ama bı yandan da ihtiyacımız var çok özür dilerim sizlerden
selamın aleyküm abla arada elime fazlaca geçiyor istanbuldamısınız ? geçince yazarım

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Konu şimdilik kilitlendi.
Cevab gelecektir inşeAllah

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt