Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ALLAH acil şifalar versin gingin abla... ama sana okadar dedim bırak şu sigarayı diye, laf dinletemiyoruzki... :huhuuhuu

:benkizgin BEN SİGARA İLLETİNİ İÇMEMMMMMMMMM

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:
ALLAH acil şifalar versin gingin abla... ama sana okadar dedim bırak şu sigarayı diye, laf dinletemiyoruzki... :huhuuhuu

hımmm... demek kel enişte içip seni zehirliyo... :huhuuhuu halbuki okadarda dedim enişteye bırak şu illeti, hem bak gingin ablama daha çok dokunuyo zararı diye... ama laf dinlemiyoki... :huhuuhuu

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
deli ' Alıntı:

hımmm... demek kel enişte içip seni zehirliyo... :huhuuhuu halbuki okadarda dedim enişteye bırak şu illeti, hem bak gingin ablama daha çok dokunuyo zararı diye... ama laf dinlemiyoki... :huhuuhuu

delüüüüüüüü oda içmioooooooooooo :: tutturamadın hayırdır ters mı kalktın sabah sabah ta tahmınlerın yanlış çıkıo :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hımmm.... osaman cinliler içiyordur... onlarda zaten bir geldilermi sürüyle geliyorlar, hepsi bir sigara yakmaya kalksa zaten fabrika bacası gibi duman çıkar, zehirliyorlar milleti... halbuki okadar deim onlara çan,çin çon çin çon çon çon çan , yani içmeyin şu sigarayı, bırakın şu illeti, hem gingin ablada rahatsız oluyo, sabahlara kadar öksürüyo diye... ama dinletemedimki, afacanlara söz geçiremiyoruz... bir daha içerseniz sizi pire gibi fırlatırım dedimde biraz korktular ama yine başladılar, ne fayda...
hih1yb9.gif
smileygarden87_sm.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bak.. ben demiştim zaten, benden hiç bişey kaçmas diye :dillll

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bu şantiye nasıl bitecek bilmiyorumki... :huhuuhuu o bitene kadar benim pilde biter herhalde
blow.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
pde mı yedın nelıydı? yıyen var yıyemeyen var ne soluosun herseyı sen...

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
::
blow.gif

delinin teki bir taş atmış kuyuya, bizim kırk akıllı hala uğraşıyorlar ::
blow.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Noluo ne tası ne delısı ne ısı var le seylerın bu forumda bırısı banada anlatsın
blow.gif

Z Çevrimdışı

z@rip

Üye
İslam-TR Üyesi
ya deli abi sen niye heryerde delilik yapıyorsun yav
yav bi yerde de sorun çıkarma akideş ya
bizim senden çektiğimiz ne ya :)

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sevgılı forum gunlugu bu aksam yalnız olmadıgımı anladım benım kusagımdan ınsanlarda varmıs meger etrafımda .Ya kotu bısey kusak farkı mesela benım donemımın cızgı fılımlerını hatırlamıodu halıyle ınsanlar ama hatırlayanlarda varmıs .Mesela yakkarı dıe bı cızgı fılm vardı bıde calımenjero mu ne ole bısey bıde mesela kalımero vardı sıyah bı cıvcıv ve sureklı ,ama bu haksızlık ole degılmı dıyordu .

Üst Ana Sayfa Alt