Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Forum Günlüğü...

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
bu da benim kusaktan sanırım :: benden kücük ama :: voltran diyecek biraz daha zorlasan...
ama bu haksızlııık :)

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Awesome ' Alıntı:
sevgılı forum gunlugu bu aksam yalnız olmadıgımı anladım benım kusagımdan ınsanlarda varmıs meger etrafımda .Ya kotu bısey kusak farkı mesela benım donemımın cızgı fılımlerını hatırlamıodu halıyle ınsanlar ama hatırlayanlarda varmıs .Mesela yakkarı dıe bı cızgı fılm vardı bıde calımenjero mu ne ole bısey bıde mesela kalımero vardı sıyah bı cıvcıv ve sureklı ,ama bu haksızlık ole degılmı dıyordu .
yaw nie öle diyon bende hatırlıyorum o civcivi
blow.gif

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
pembe panteri miki fareyi ve siyah beyaz çizgi filimleri hatırlayan varmı :huhuuhuu
blow.gif

NeZnam Çevrimdışı

NeZnam

Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
Awesome ' Alıntı:
sevgılı forum gunlugu bu aksam yalnız olmadıgımı anladım benım kusagımdan ınsanlarda varmıs meger etrafımda .Ya kotu bısey kusak farkı mesela benım donemımın cızgı fılımlerını hatırlamıodu halıyle ınsanlar ama hatırlayanlarda varmıs .Mesela yakkarı dıe bı cızgı fılm vardı bıde calımenjero mu ne ole bısey bıde mesela kalımero vardı sıyah bı cıvcıv ve sureklı ,ama bu haksızlık ole degılmı dıyordu .
blow.gif
iyi attın sümeyye ben hatırlamıyorum o cıvcıvı sen nasıl hatırlıyacaksın ya bu arada awesome bana voltranıda soruyordu bende dogal olarak hatırlamıyordum.gercı hep boyle oluyor sunu bılıyormusun hatırlıyor musun dıyor ben her seferınde hayır dıyorum yazık dun gece hatırlayan kendı kusagından bırılerını buldu o da bende rahatladık.bu arada deli siyah beyaz hatırlıyorsa benım amcam sümeyyenınde dedesı oluyor:)))))))

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
NeZnam ' Alıntı:
:)sümeyye:) ' Alıntı:
Awesome ' Alıntı:
blow.gif
iyi attın sümeyye ben hatırlamıyorum o cıvcıvı sen nasıl hatırlıyacaksın ya bu arada awesome bana voltranıda soruyordu bende dogal olarak hatırlamıyordum.gercı hep boyle oluyor sunu bılıyormusun hatırlıyor musun dıyor ben her seferınde hayır dıyorum yazık dun gece hatırlayan kendı kusagından bırılerını buldu o da bende rahatladık.bu arada deli siyah beyaz hatırlıyorsa benım amcam sümeyyenınde dedesı oluyor:)))))))

benle uğraşmasanız olmayacak sanki
smileygarden120_sm.gif

awesome Çevrimdışı

awesome

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sevgılı forum gunlugu benım bı gunluk vardı ama ben ona yıllık dıorum cunku bazen aylar bazende yıllar sonra yazıorum sana yazmaya baslayınca neden daha sık yazmıyayım kıne dıye dusundum yanı ıns yıllıgımı daha sık yazmaya baslıcam bı okuyorum kıne neler olmus meger oncelerden ,ne de guzel seyler dusunurmusum meger ben eskıden, cok guzel oluo gerıye donüp okumak.

Üst Ana Sayfa Alt