...forum günlüğü...

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi
ceyhun_namazəliyev kardeşim, senden haber alamıyordum meğersem 5 ay önce 19 yaşında Rabbine kavuşmuşsun. Bu bize ders oldu; ölümün genç yaşlı demediğini senin vesilen ile bir kez daha hatırladık. İnşAllah mutlusundur.
SübhanAllah inna lillah ve inna ileyhi raciun
Rabbim rahmeti ile muamele etsin

Yaşı küçük Özürlü olmasına rağmen ibadetlerini yerine getirme hususunda taharet babında bir çok soru sorardı
Gerçekten çok zor bir durum

IsLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
ceyhun_namazəliyev kardeşim, senden haber alamıyordum meğersem 5 ay önce 19 yaşında Rabbine kavuşmuşsun. Bu bize ders oldu; ölümün genç yaşlı demediğini senin vesilen ile bir kez daha hatırladık. İnşAllah mutlusundur.
inna ileyhi ve inna ileyhi raciun,üzüldüm, nereden haberiniz oldu acaba forumda konusunu göremedim.

Pangea

İyi Bilinen Üye
Üye
inna lillahi ve inna ileyhi raciun Allah kardeşimize en güzel cennet bahçelerinde yer ayırsın çok duygulandım daha dün bakmıştım en son görülmesine çünkü uzun zamandır yazmıyordu. Allah dünyada göremediği rahatın bin kat fazlasını cennette versin.

ez-Zehebî

Aktif Üye
Üye
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
Öğrendiğimden beri elime, koluma, ayağıma bakıyorum. Cidden şu anda hareket ettirebildiğimiz şu organlar bir zaman sonra çürüyüp gidecek. Ölümü sürekli tefekkür ederdim ama yaşayınca bir başka oluyor. Kardeşi çok seviyordum, Allah rahmet etsin. Allah, ona Kevser havzından içmeyi nasip etsin. Rasulullah’ın şefaatine nail etsin. Dinine gösterdiği özeni günahlarına kefaret kılsın. Ya Rab! Canımızı Müslüman olarak al.

Üst Alt