Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Gelin, Bir Radyo Kuralım

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
ben gelirim yapalım. suudi hükümeti yarın vize vermezse zaten full iftar yapabiliriz.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler radyonun adı ne olsun?

N Çevrimdışı

nrsn15

Guest
ben de destek olmak isterim yayın yapmak falan konusunda.yeterli bir ilmim olduğunu söyleyemem ama radyo yayını yapmıştım önceden

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Radyotevhid.net alan adı müsait.

Peki ya "Cihadın Sesi Radyosu"na ne dersiniz?

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
domain almadan da test için bendeki bazı domainleri kullanabilirisn

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah razı olsun akhi. İhtiyac oldugunda isterim inş.

Aslında şimdi gönlümden geçen bir test yayını oluşturmaktı. Bizim işlerimiz yoğunlaşacak galiba. Bu bayramdan sonraya da sarkabilir. İşte tam bu esnada öyle hazır yayınlar arşivi olsa da faydalansak. Onları düzene koysak. Tabi bu arada hangi tür ve ne yayın yapabiliriz diye de fikir yürütebiliriz. Sonra bazı arkadaşlarımız makale, dergi, kitap vb. gibi sesli dökümanlar okusa. Böylece yayına başladığımız zaman da hazırlıklı bir şekilde başlamış oluruz.

Özellikle en çok istediğim şey, kardeşlerden bir tanesi bizim ilçede çalışıyor. yeni gitmiş. bu olsa hemen ararım akhiyi derim hemen şu uygulamayı telefonuna kur ve onu dinle. Bizim akhilerindir ha. O da çok sevinir.

Biraz rayına otursun oturur onun için iPhone, android, java, symbian ve bada uygulamları yazarım herkes dinlesin diye. Biliyorsunuz kardeşler fazla lüks telefon kullanmaz onun için alt telefonlara da destek vermek lazım. Düşündükçe gerçekten çok mutlu oluyorum. Allah yardımcımız olsun.

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benim ses arşivim var.sesli hadisler de elimde mevcut,ayrıca bant tiyatroları da var.

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Neşidler çok var mı?

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
O güzel işte. Onlarla saatlerce yayın yapabiliriz.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
Okçu radyodan önce senin adı bi değiştirelim gece rüyalarıma giriyo, okçu mu kaldı arkadaş. bi isim düşün de değişek

K Çevrimdışı

Kuşçu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Okçu radyodan önce senin adı bi değiştirelim gece rüyalarıma giriyo, okçu mu kaldı arkadaş. bi isim düşün de değişek

Niye akhi, peygamber okçuları övdüğü için seçtim. Silahşör mü olaydı?

Ayrıca neden rüyalarına giriyor ki? Bu öcü mü?

Arkadaşlar sakın bana yan çizmeyin yoksa gece rüyalarınıza girerim. "Şekil A'da görüldüğü gibi)

Üst Ana Sayfa Alt