Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

gerilimli anlar ve gerenler

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
- misafirlikte ikram edilen çayı kibarlık olsun diye tek şekerli içmek.(ben genelde tek değil çok şekerli içerim de...)

- kilitlenen bilgisayarın başında 'düzelir' ümidiyle dakikalarca beklemek...(keşke kaydetseydim...)

- filmlerde oyuncuların bir mekandan içeri girdikten sonra açık kalan kapıyı kapamaya tenezzül etmemeleri...(kim evinin kapısını açık bırakır ki???)

- sanırım dünyada bir tek bize ait olan, yolda yürüyen bir arkadaş görüldü mü, arabayı üzerine sürme adeti...

- toplu taşıma araçlarında karşılıklı oturan kişilerin birbirlerine bakmamak için şekilden şekle girmeleri...

- gecenin bir yarısında yerli yersiz çalan otomobil alarmlarının nedense gündüzleri abanılarak çekilen şutlara dahi kayıtsız kalabilmeleri...(test edilmiştir...)

- televizyonda deterjan reklamalarında pislik içinde debelenen çocuklar...(Allah aşkına kim bu şekilde top oynar ki?)

- satranç oynarken yapılan hatalı hamlenin rakip tarafından farkedilmemesi için sarfedilen boş sözler...(laf kalasbalığı yaparak rakibin aklını karıştırma hesabı...)

- kantinlerimizin reytingi yüksek elemanlarından ''tek ve çift kaşarlı tostların'' aralarındaki tek farkın, fiuyatları olmaları... (bazı kantinci ağabeylerimnizin 'hiç kaşarlı tostları' piyasaya sürdükleri söyleniyor...)

-lunaparkta çarpışan otoları mantığına aykırı olarak çarpıştırmamak için insan üstü bir çaba sergileyen arkadaşlar..

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
- kilitlenen bilgisayarın başında 'düzelir' ümidiyle dakikalarca beklemek...(keşke kaydetseydim...)
:muhaha :muhaha :muhaha en çok yaptığım...

S Çevrimdışı

Sevde Binti Zema

Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
:muhaha :muhaha :muhaha en çok yaptığım...

niye beklıon be sumeyyem fişi çek sonra tak yenıden aç bılgısayarın eskı halını alıo ben bunu hep yapıyorum :tezahurat2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bak bu aklıma gelmiyo akıl akıldan üstün nede olsa saol ablam :muhaha :muhaha :yale :yale

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bi fişini çek napacam görürsün diye tehdit edenler var başımda onada bi hal çaresi bulsak :ihihih :ihihih

S Çevrimdışı

Sevde Binti Zema

Üye
İslam-TR Üyesi
:)sümeyye:) ' Alıntı:
bi fişini çek napacam görürsün diye tehdit edenler var başımda onada bi hal çaresi bulsak :ihihih :ihihih

benı soyle onları dıyenlere bışeeecık yapamazlar sana :ihihih :ihihih :ihihih

bu arada annecığıme kucak dolusu sevgıler... :güller

A Çevrimdışı

Asibirtutku

Üye
İslam-TR Üyesi
toplu taşıma araçlarında karşılıklı oturan kişilerin birbirlerine bakmamak için şekilden şekle girmeleri...

:) :)

C Çevrimdışı

cigdem

Üye
İslam-TR Üyesi
Asibirtutku ' Alıntı:
toplu taşıma araçlarında karşılıklı oturan kişilerin birbirlerine bakmamak için şekilden şekle girmeleri...

:) :)
Kadınsa bakarım.. :güldüm
Erkekse bakmamaya özen gösteririm.. :örgü

Üst Ana Sayfa Alt