Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Guantanamo Pakistan - Habbab Çetin Akdeniz

Aseerun Çevrimdışı

Aseerun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi

Habbab Çetin Akdeniz’in Guantanamo Pakistan adlı kitabı çıkmıştır.
Kitabı İstanbul/İnkilab Yayınevinden temin edebilirsiniz.Diğer iletişim adresleri en kısa zamanda bildirilecektir.

kaynak: esirun.wordpress.com

Aseerun Çevrimdışı

Aseerun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
GUANTANAMO PAKİSTAN

Habbab Çetin Akdeniz
“Bu hücrede ikinci günüm. İlk günden beri sürekli çığlıklar duyuyorum. Aniden yükselen çığlıklar… Biri yalvarıyor. Başka biri tekbirler getirerek Allah’tan yardım diliyor. Bazen aynı anda yükselen farklı farklı çığlıklar bir birine karışır ve garip bir ses yumağı oluşur. Uzaklardan gelen bir inilti gibi duyulan çığlıklarda olur. Gerilim ale-tinden çıkan akım sesi bile çoğu çığlıklardan daha canlı duyulur. Çoğu zaman cop darbelerinden çıkan sesler, bağıracak mecali kalmayan mahkûmların çığlıklarından daha gür çıkar. Sürekli açılıp kapanan sürgülü demir ka-pıların homurtuları, hücremizin önünden geçirilerek iş-kenceye götürülen mahkûmların heyecan ve korku dolu nefes alışverişlerine karışır. Her kapı çarpmasından sonra ya işkenceden getirilen bir mahkûmun hücredeki iniltileri duyulur, ya yeni bir mahkûm getirilmiştir, ya da bir mahkûm bir daha dönmemek üzere götürülmektedir.”

AşureninŞekeri Çevrimdışı

AşureninŞekeri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
okudum.tağutların, zalimlerin zulümlerini çok güzel anlatıyor.O bölgedeki mazlum müslümanlara Allah yardım etsin.Allah cihadlarını daim kılsın.Bize de buradaki cihadımızı hakkıyla yerine getirebilme gücü versin.
Amin