Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Güllere Sevdalılar Klibi Tüm Yönetici-editör-özelüye Ve Üyelerin Dikkatine

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
200706130846ejgfl95550.jpg

indirmeniz İçin Link

http://www.gulyarasi.com/details.php?image_id=1155

Kardeşlerim yapım Müzikler Görüntüler Tamemen Gülyarası.com Aittir

Müzik:Outlendiş
Resim:RuCaNe
ses:Sami Yusuf
director:!sLaM4eVeR

Alternatif Link eklenmiştir.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum...

Allah cc razı olsun oncelıkle...sesını bıle duymadım işyerınde yasak çunku ondan sessız sadece goruntulerı ızledım...ama bı eksıklık var bu benım ızledığımde :crycry :crycry :crycry yınede yureğinize emeğinize sağlık memnun oldum...sadece uzuldum bunu belırtmek ıstedım :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

hayırlı başarılarınız olur ınşAllah...

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim üzüldügün noktayı belirtirsen sevinirim çünkü klip 2 adet şimdi birincisini yayınladım Rabbim izin verirse 2 yayınlıcam orda da burda olmayan kardeşlerim var ama çok merak ettim üzüldügün noktayı

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Rucane ' Alıntı:
kardeşim üzüldügün noktayı belirtirsen sevinirim çünkü klip 2 adet şimdi birincisini yayınladım Rabbim izin verirse 2 yayınlıcam orda da burda olmayan kardeşlerim var ama çok merak ettim üzüldügün noktayı

orda olması gereken can kardeşim yok...ınşAllah ıkıncısınde vardır :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim videoyu indirdikten sonra rahat izleye biliyormusun sorun varmı birde acaba begendinizmi

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben slayt olarak sessız ızledım...guller guseldı maşAllah...ama akşam seslı dınleyınce yorumumu yaparım ınşAllah kardeşim...

Rabbım yardımcınız olsun kardeşim ınşAllah...

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
allah razı olsun kardeşim....çok güzel olmuş.. :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana

ama ben videoyu indiremedim .....download tuşu çalışmıyor.....nasıl olacak.selametle

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ruveyda. ' Alıntı:
ALLAH razı olsun kardeşim....çok güzel olmuş.. :helalsana :helalsana :helalsana :helalsana

ama ben videoyu indiremedim .....download tuşu çalışmıyor.....nasıl olacak.selametle

uye olmamışındır kardeşim :)

ruveyda Çevrimdışı

ruveyda

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
evet üye değilim..............saol kardeşim.......selametle

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
rucane kardeşim sese kavuştum şükür ama neden kesık kesık gelıo ses :(

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yaf musab kardeşim guzelolmuş ellerıne sağlık kardeşlerimzinde burda sen nıye yoksunn :vavaaaa :huhuuhuu ben uzuldum herkez var hatta varrrr ama sen yoksun... :huhuuhuu

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:hahahaa :muhaha :hahahaa :yale

emeğe saygı cannnnn :güldüm guzel olmuşta sadece sen yoksun işte içinde ınşAllah bı açıklama yapar kardeşlerim :huhuuhuu

Rabbım razı olsun guzel olmuş :helalsana :helalsana :helalsana

hanı senın senaryoda bıbaşka guzel yawwwww :muhaha :muhaha

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
MuSaB BiN uMeYR ' Alıntı:
ginger ' Alıntı:
selamunaleykum...

ALLAH cc razı olsun oncelıkle...sesını bıle duymadım işyerınde yasak çunku ondan sessız sadece goruntulerı ızledım...ama bı eksıklık var bu benım ızledığımde :crycry :crycry :crycry yınede yureğinize emeğinize sağlık memnun oldum...sadece uzuldum bunu belırtmek ıstedım :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

hayırlı başarılarınız olur ınşALLAH...

ve aleykum selam :winkk

rucane eline saglik guzel olmus :yale

musab kardeşim bilmiyorum bu eleştirilerin şakamı gerçekmi Ama şunu bil bu hazırlamış oldugumuz klip tarzında animasyan sadece ve sadece Hasan Dursun Abimizin Önerisi ile yapıldı kendi ilahisinden koymak istedik ama bu denli resimlere yakışmadı Klibi 2 tane yaptım tüm burda hizmet eden kardeşlerimi tek klip almadı Ama Şunu bil Bu kliten İslam4 kardeşimin haberi yok olmadıgı bir şeyden bukadar konuşulması beni üzdü eger Hata edip böyle bir klip yaptımızdan bir kardeşimiz bile üzülse bu hiç bir şeye degmez bizim amacımız burda güzellikleri paylaşmak Aynı zamanda orda
director olarak islam4 kardeşimizi yazma fikri tamamen Hasan Abimizin Fikri

selam ve dua ile kalın

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Can kardeşim Hasan Abim islam4 kardeşimin bu sitenin yöneticisi oldunu biliyor vede abimiz kendi ilahilerin bu resimlere gitmeyecegini söyledi bizde bunu yaptık şimdi sorarım sana site yöneticini bu klibe yönetmen denmesinde ne sakınca vatdır anlamıyorum sadece şunu diyorum yazmışın Hasan dursun abimizinin siteden haberi varmış diye

siteden haberi olan sanatçılar

Hasan Dursun

Mustafa Caymaz

Rıza Kara

Şevki Çobanoglu

Selma

Serkan Şahin

Mustafa Cihat

Yusuf Ziya Özkan

Alper

Grup Genç

Grup Tillo

Sahhar

rucane Çevrimdışı

rucane

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yazıyorlar kardeşim Medcezir isimli kişi hasan Abi Şevkiçoban oglu Rıza kardeşim :siyahnur adı altında mesaj atıyorlar ve adını şuan hatırlamadıgım kardeşlerim

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
aynen musab kardeş

olay budurrr ustam

maşAllahhh maşAllahhhhhhhh maşAllahhhhhhhhh :güller :güller :güller :güller :güller :güller :güller

M Çevrimdışı

medc@zir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim Hiç Hoş gelmedik Bizler zaten burda idik ama sizin bu tavrınız ve kardeşiniz ruceneyi bukadar yanlış bir iş yapmış gibi davranmanız sizin formunuza yakışmadı sanırım bizler buranın İslam-tr oldunun unuttuk İslam kaynaştırma sevme sevgi güzellik dir bu gibi cevaplara gerek yok

saygı ve sevgi ile kalın ama saygınızdan taviz vermeyin

M Çevrimdışı

medc@zir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Ellerine Salık MuSaB BiN uMeYR Güzel cevabınızı verdin Bizde dedik Güzellik yap Rucane Ama suç Rucane

Biz Gül ile geldik giderkende dikeni kaldı bizde

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
medc@zir ' Alıntı:
...

Biz Gül ile geldik giderkende dikeni kaldı bizde

kardeşim dıkende guzeldır gulun parçasıdır...hayatta her konuda dıkenler bende kalsa bunu çok ıstıyorum dıkenler bende kalması :öptüm:/// bunu ınanın içten soyluyorum...rucane kardeşimizde hıç boş iş yapmamış :güller yureğine sağlık sızınde ole...yardımlarınız için...Allah cc razı olsun ınşAllah...kardeşlerinize bı hedıye etmışsınız çok tşkler...tercıhler duşunceler farklıdır...fakat amac hep aynıdır...

amacımızda buluşmak duasıyla...