Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Günün Sözü

H Çevrimdışı

Hatve

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kürsüde oy kullanmak cihaddır, mücahidler ajandır diye hutbeler veren İmam Yasin Gündoğdu, TV programlarını eleştirdiği için sürgün cezasından sonra Diyanet tarafından müezzinlik kadrosuna indirilmiş. Cihada mücahidlere kim dil uzattiysa Allah azze ve celle onu zelil ediyor. Alparslan Kuytul'un iktidar partisine cihad ilan ettiği gibi. ''Pazar günü eyleme katılmayanlar, mesuldürler. Biber gazı da yesek, ölecek de olsak orada olmalıyız...'' Allah azze ve celle ayağımızı sabit kılsın.

Yka5Ek.jpg

Son düzenleme:
İ Çevrimdışı

İki Hicretyolu

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
"Dünyanın geçen kısmı RÜYA,kalan kısmı da HAYALDİR!" Ebu Hazim Seleme Bin Dinar(Rahimehullah),"İnsanlar uykudadırlar,Ölünce uyanırlar".Hz.Ali(R.A)"Uyandırılmadan,uyanmak dileğiyle"..

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Çok gorunur oldum bu aralar.Bıraz ınzıva vaktı
övünmekten ve övülmekten ALLAH celle celaluhuna sığınırım.
Övmeye ve övgüye layık olan gorduklerımızı ve gormedıklerımızı veren ALLAH celle celaluhudur.
Boyle bır duyguya ıtıyorsam ve rahatsız olan kardeslerım varsa hakkınızı helal edın
Zıra hersey affolurda KUL hakkının ıcınden çıkamayız
elestırısı olan ınsaallah yazsın hatamız olursa duzeltmesınıde bılmemız gereklı
ALLAH hakkı ıcın Rabbım bızden ve ona bağlanan kullarıdan razı olsun ınsaallah.

Ömer2 Çevrimdışı

Ömer2

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Beni görmedikleri halde,

bana iman eden kardeşlerimi görmeyi çok isterdim.

Hz. Muhammed sallallahu aleyhı vesellem..

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah muhakkak ki; Allah yolunda savaşan, böylece öldüren ve öldürülen mü’minlerden onlara verilecek cennet karşılığında, canlarını ve mallarını satın almıştır. (Bu), Tevrat’ta, İncil’de ve Kur’ân’da, O’nun (Allah’ın) üzerine hak olan vaaddir. Allah’tan daha çok ahdine vefa eden kimdir? O’nunla yaptığınız alışveriş ile sevinin! Ve işte o, en büyük fevz (mükâfat)dir.
Tevbe 111

Cundullah el-Kürdî Çevrimdışı

Cundullah el-Kürdî

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ey iman edenler! Ne oldunuz ki, size “Allah yolunda sefere çıkın” denilince, yere çakılıp kaldınız. Yoksa ahiretten vazgeçip dünya hayatını mı seçtiniz? Oysa ahirete göre dünya hayatının yararı, pek az bir şeydir.
Tevbe 38

Üst Ana Sayfa Alt