Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haydi Gece Yolcuları Namaz Seferberliği Var!!!

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum kardeşim...

bızler herhafta perşembe gecelerınde dualarımızda yolculuğa çıkıyoruz...aramıza hoşgeldın...dualarımız gece ınşAllah bırleşıyor kardeşim...ben ekledım senı lısteme...ınşAllah sende bızlerı ekler ve dua edersın bızlere...

Rabbım kabul etsın ınşAllah gece seferberlığımızı...

H Çevrimdışı

hak_yolcusu

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum yeni gelen kardeşlervarmış maşALLAH ben nete giremiyorum o yüzden..dualarMDASINIZ GECE YOLCULARI LİSTEMİZ:
1-ÜMMÜ BEYRUHA
2-SÜEDA
3-SAMANPAN
4-HANNE
5-AHMET BAHATTİN YASİN
6-GİNGER
7-HAK YOLCUSU
8-CAN MUCAHİD
9-EMETULLAH
10.ELİFF
11.ELYASA
12.guleyru
13.ANCHEBOUT
14.LAZ MÜSLÜMAN
MAŞALLAH YOLCULARIMIZ ÇOĞALMIŞ....DESENE GIYABIMIZDA DUA EDEN KARDEŞLERİMİZDE ÇOĞalmış..ALLAH kabul etsin...
özellikle bu hYIRLI İŞTE ÖNCÜLÜĞÜMÜZÜ YAPAN ÜMMÜ BEYRUHA ABLAMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN..SIKINTILARINI GİDERSİN..Onada bizlerede şehadeti nasib etsin...amin....
dualarımdasınız..gece yolcuları yolculuğunuz mubarek olsun....rabbım bizleri FİRDEVSTE KOMŞU KILSIN....BULUŞMA YERİMİZ CENNET OLSUN..AMİN.....
SELAMUN ALEYKUM!!!

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum...

dualarınızı unutmadınız ınşAllah dımı kardeşlerim...

E Çevrimdışı

Eslemsena

Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar bu gercekten çok güzell,bende warımmm...duada bırbırımızı unutmayalım inşallah

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
s.a

ewet bu gece uykuya yenık duştum :'( kardeşimi uyandıramadım...diğer kardeşimde benı uyandıramamış...ama bılıorumkı bana ve tum kardeşleri için dualarda bulundu...

Rabbım benı uykumdan uyandırrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crycry :crycry :crycry nolur ALLAHımmmm nolurrrrrr uyandır benıııı ve uyuyan kardeşlerimi :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ginger ' Alıntı:
s.a

ewet bu gece uykuya yenık duştum :'( kardeşimi uyandıramadım...diğer kardeşimde benı uyandıramamış...ama bılıorumkı bana ve tum kardeşleri için dualarda bulundu...

Rabbım benı uykumdan uyandırrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :crycry :crycry :crycry nolur ALLAHımmmm nolurrrrrr uyandır benıııı ve uyuyan kardeşlerimi :crycry :crycry :crycry :crycry :crycry
amiiiiiin uykucu ablaaaa

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
buyur kardeşim :( ettığın dualar ınşAllah Rabbım hayırlıys kabul eder...

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abla yüzünü asma bak bugün ağlak günümdeyim ben de asarsam kötü olur dua ettim ben senin yerinede

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ağlak gun :ihihih :ihihih :ihihih

nese tmm bu guzel konuyu kağıtlayalım kardeşim...

eeee gece yolcuları kımse uyanmıomu yoksa dualrınızda unutuomusunuz bızlerı

S Çevrimdışı

Sevde Binti Zema

Üye
İslam-TR Üyesi
hayydiiiiii gece yolcuları nerdesınızzzz :crycry :crycry :crycry yoksa kımse kalkmıomu o sıcacık yataklarından yada netı bırakamıomu gecelerı sabahlara kadar :crycry

hanı nerdesınız gece yolcuları :güldüm

haydiiiiiii ayaklanın gecemızı şeytanı uzerek şenlendırelım...nefsımızı yenelım...

:öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

S Çevrimdışı

Sevde Binti Zema

Üye
İslam-TR Üyesi
şükürler olsun Rabbım bı kardeşimi buluşturdu benımle gece seferberlığınde :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

Z Çevrimdışı

z-m-n

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
maşallah ne güzelsiniz; sizi yaratan ne güzel... sekiz dokuz ay mahrum kaldım siz güzel kardeşlerimin duasından benide ekler misiniz?
kardeşim ümmü beyruha ben saati hergün çalan ama kapatıp tekrar uyuyan sıcak olmasa da yatağını terk edemeyenlerdenim, yani özel duaya ihtiyacım var. rabbim güzelliği ve güzellik ihsan ettikleri yüzüsuyu hürmetine bizleride güzel kullarından eylesin.
tam bir iman ile teslimiyeti nasip etsin. 'amin'
selametle...

Üst Ana Sayfa Alt