Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Hep Beraber Kalkın Bağdadi Ile Savaşın (ilginç Bir Neşid)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tora Bora Çevrimdışı

Tora Bora

Üye
İslam-TR Üyesi
Ulemanin görüşü hakkinda da nerde ise bütün Rabbani ve önde gelen alimler ittifakla Işid için HARICI hükmünü vermislerdir!.

Sadece önde gelen bir kaci Seyh Ebu Katade, Seyh Muhammed Makdisi, Şankiti, eymen zevahiri, hani es sibai, iyad guneymi ve şankiti vs..

Tora Bora Çevrimdışı

Tora Bora

Üye
İslam-TR Üyesi
Gelelim ışid'in harici olduguna dair amellere..

Bundan evvelde saydigimiz gibi asi olmuslardir, yalan atmislardir, müslüman kani dokmuslerdir, fitne cikarmislardir ve amelleri ile muslumanin bagrina kan doldurup uzerken dusmanlari sevindirmisler ayrica hadsiz ve yersiz olarak müslümanlari TEKFIR etmisler hiçbir ilim ehlonin nasihatlerine kulak vermedikleri gibi ovdukleri alimler kendilerine karşı ciktiginda da bu defa iftiralarla yermislerdir!..

DEĞERLİ ARKADASLAR BU SAYDIGIMIZ AMMELLER BIR MUSLUMAN AMELI OPABILIR MI? KARARI SIZLERE BIRAKIYORUM!..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
OOO DEVLETSİZLERDE BURDAYMIŞŞ
GERÇİ ONLARIN SİTESİ DEMİİ YAAA
MÜSLÜMANLARA TAHAMMÜL EDEMEYEN İNSANLAR

Ali karatas, müslümanlara tahammül ediyoruz elhamdulillah ama burada fanatikligini yaptigin adina halife dedigin kisiye gidip biad edip onun ülkesinde yasaman sana vacipken gelip burada insanlari proveke etmeni Allaha havale ediyorum.

Bu mesajim sadece uyaridir ama bundan sonraki mesajlarda burada herhangibi birinin halifem diye yazdigini görürsem uyarmaksizin banlayacagim, biz bazilari gibi halifem deyip küfür topraklarinda yasayip ikiyüzlülük yapmiyoruz madem halifemiz diyorsunuz dine uyun ve küfür topraklarini terk edin.

Gelelim bu meseleye, kardeslerim isidin ve basindakinin ne oldugu malum, ancak su son zamanlarda kafirlerin topyekün birlesip anlasmalar yapip, isid bahanesi ile müslümanlara savas hazirligindayken gelip burada isidle alakali konulari hortlatmayi hos görmüyorum ve hatta bunu kasitli yapanlari görürsem tekfircileri banladigim gibi bu kisileri de düsünmeden banlayacagimi bildiririm.

Müslümanlar, kafirlerin basta abdnin gidip isidi islam adina öldürmesi, kapali bacilara tecavüz etmesine bizler asla seyirci kalamayiz seyirci kalamadigimiz gibi tutupda ya zaten onlar söyleydi böyledi de diyemeyiz.

Cok yakin zaman icinde bazilarina göre kafir coguna göre tagut ve bir coguna göre zalim olan saddamin abdliler tarafindan asilmasi beni derinden üzdüki, adamlar göstere göstere dediler ki, biz abd olarak siz islama mensüp olan müslümanlarin en kutsal gününde bayramin ilk günü asariz dediler ve astilar simdi soruyorum olayi saddama indirgeyip bir kafir, tagut, zalim dünyadan gitti diye göbek atmak mi gerek yoksa bu kafirlerin bizimle alay ettigine yanmak mi gerek?

Allah icin sakin olun, isidle alakali hala güncel adamlar kafirleri birakip gidip müminlerin kafasini keserse buyrun konulari acin ama Allah icin nasihat ediyorum kafirler topyekün islama savas acarken bu tür konulari sitemizden uzak tutun.

Isidle alakali tavrimizda 1 sene önce neyse simdi de öyle ama ak ile karayi ayirmak gerek. Bir kafir bir müslümani (günahkarda olsa, haricide olsa) islamiyete mensup diye öldürmeye and ictiyse bizler saffimizi islamin izzetini korumakla belirlemeliyiz. Olaya lütfen genis bakin.

Konudaki nesid siteden kaldirilmis olup, konuyuda Allah icin kilitlerken iki tarafada bundan sonraki mesajlarinda dikkatli olmasini nasihat ederim.

Not: Tekfircilerin sitelerinden otomatik yazi copy eden uyariklmaksizin atilir.
Not: Saddaminda, isidinde, hatali olan tüm müslümanlarinda sorgusunu, kisasini ve cezasini kafirler degil müslümanlar vermelidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt