Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Her Yerde Reklam :)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhim İmam Buhari Vakfı düzenledi,facede sayfalarındanda duyurdular,Adana,Van,Hakkari,Hatay,Ankara daha birçok yerden katılım vardı elhamdulillah ,tabi bizde Bursadan...:D
ohoooo, site duyurmuyor ki gelelim , nerede İslambol'da mı ?

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abi, said özdemir abiyle mi gittiniz?

said hoca ile orada görüştük hasbihal ettik elhamdulillah wallahi kardeşleri gördükçe imanım artıyor kardeşlik bağlarım kuvvetleniyor , seyehatin ismi piknik sadece içeriği elh çok güzel

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
said hoca ile orada görüştük hasbihal ettik elhamdulillah wallahi kardeşleri gördükçe imanım artıyor kardeşlik bağlarım kuvvetleniyor , seyehatin ismi piknik sadece içeriği elh çok güzel
akhi said özdemir said i nursinin talebesi değil miydi ?

ENSAR Çevrimdışı

ENSAR

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi emin misin , yoksa öyle tahmin mi ediyorsun :)
eminim akhim,Abdullah Yusuf abi daha iyi tanır said hoca ile bizzat görüşmüş ,aynı şekilde hebbit akhide allahu alem,benim bir hocamında arkadaşı said hoca,yaşı genç bir sohbetinde 18 yaşında sohbet vermeye başladığından bahsetmişti,8-9 senedir sohbet verdiğini söylemiştim netteki sohbetlerinden birinde...

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
eminim akhim,Abdullah Yusuf abi daha iyi tanır said hoca ile bizzat görüşmüş ,aynı şekilde hebbit akhide allahu alem,benim bir hocamında arkadaşı said hoca,yaşı genç bir sohbetinde 18 yaşında sohbet vermeye başladığından bahsetmişti,8-9 senedir sohbet verdiğini söylemiştim netteki sohbetlerinden birinde...
Hımmm Allah razı olsun akhi , sohbetinin linki varsa atabilir misin ?

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi

akhi alacağın olsun insan bi haber verir

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akhi alacağın olsun insan bi haber verir

Muhacir akhi wallahi kimseye soyleyemedim hem sen istanbuldamiydin Abdulmuizz abi bi karizma olmuş maasaAllah ;)

Nereyeee boyleee :) said hoca genç bi kardesimiz ama maasaAllah cok dolu imsaAllah şeyh abdulmuizz musaade ederse bu tarz bi etkinlikte haber veririz pm atariz buluşuruz sizleri dunya gozuyle bi gorelim :)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
13137_983061221734515_7838055644140293263_n.jpg
11040959_1575733572689341_4374809700444089695_n.jpg
11193432_1575733462689352_4755844739428712738_n.jpg

Üst Ana Sayfa Alt