Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Resim Her Yerde Reklam :)

Muhammed El Turki Çevrimdışı

Muhammed El Turki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sight_2015_04_28_112143_371[1].jpg
Abi Dün Etkilendim sanırım :D Bugün derste canım sıkıldı bi çizim dedim :D

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Muhacir akhi wallahi kimseye soyleyemedim hem sen istanbuldamiydin Abdulmuizz abi bi karizma olmuş maasaAllah ;)

Nereyeee boyleee :) said hoca genç bi kardesimiz ama maasaAllah cok dolu imsaAllah şeyh abdulmuizz musaade ederse bu tarz bi etkinlikte haber veririz pm atariz buluşuruz sizleri dunya gozuyle bi gorelim :)

akhi bi daha ki etkinliği bizlere de haber ver ki müslim görelim,sarılalım :) 1 2 hafta önceden haber ver ki ona göre hazırlık yapalım nede olsa senelik iznim çıktı :)

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
:D:) yok akhi ders kitabında tasavvuf konusu vardı bugün.ayrıca kitabdan işlemesek öğretmen nurcu açıyo risale okuyo ha bide akhi risale nasıl sizce ben kotu bişeyine rastlamadım sadece nurcular biraz Kuran'dan çok daha fazla okuyolar.
tarihi sikke i gaybi kitabı basta olmak üzere asayı musa filan tehlikeli kitaplardır...

hele tarihî sikkeyi gaybide kendini adeta vahiy alan bir peygamber konumuna yükseltmiştir

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi her yerim fitne fesat bide feme gidiyorum orda ayrı konuşuyolar geçen bi hoca said nursinin ışınlana bildiğini soyluyodu bide 18 bilinmeyenli denklem çözmüş. Allah doğru yoldan ayırmasın bu sitedeki kardeşlerimden ve arif den başka tevhid ehli bi kardeşim yok
ha ha ha said 18 bilinmeyenli bir denklem mi çözmüş :D ne güldüm yav

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
akhi her yerim fitne fesat bide feme gidiyorum orda ayrı konuşuyolar geçen bi hoca said nursinin ışınlana bildiğini soyluyodu bide 18 bilinmeyenli denklem çözmüş. Allah doğru yoldan ayırmasın bu sitedeki kardeşlerimden ve arif den başka tevhid ehli bi kardeşim yok
Allah yardimcin olsun. Akhi bu tür fitneler ve hurafeler her yerde mevcut. Türkiye'deki kardeşlerin de bu durumda olması üzücü gerçekten. Allahu teala bu imtihanlardan en güzel şekilde geçmemizi nasip etsin.

heycan Çevrimdışı

heycan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

akhi şu ışınlanma işi iyimiş sanki star wars şakirt styla : D

uçmaya kaçmaya ışınlanmaya son diye bir konu vardı: ) https://www.islam-tr.org/konu/tayy-...aya-kacmaya-isinlanmaya-klonlanmaya-son.7145/

bu konuda risaleler ve said nursi ile ilgili https://www.islam-tr.org/konu/said-nursi-gercegi-3-bolumluk-dev-eser.20980/

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
said nursi insallah sacma ifadelerinin oldugu sozleri ona iskence ettiklerinde akli.basinda deilken yazmistir en son da o hal uzere vefat etmemistir insallah.

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
said nursi insallah sacma ifadelerinin oldugu sozleri ona iskence ettiklerinde akli.basinda deilken yazmistir en son da o hal uzere vefat etmemistir insallah.
Olaylara hepimiz senin gibi baksaydık hiç sorun kalmayacaktı biliyon mu ;) Allah razı olsun...

N Çevrimdışı

nereyeboyle

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi

1. basta ki neşid ne

2 .Abdulmuizz hocamız hangi saniyede görünüyor :)

Üst Ana Sayfa Alt