Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Işıdın Zulümleri

xabil Çevrimdışı

xabil

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba Kardeşlerim,,, Zalim Terör Örgütü Işıdin Yaptığı Zulmü Kendi Çektikleri Görüntülerle Sizlere Göstermek istiyorum Özellikle Videonun Sonunda bir yardımsever El nusra mücahid doktoruna Yapmış Oldıkları işkenceler ve gaddarca öldürmeleri Baştan sonra kadar Nolur Seyredin....

Bir kez daha düşünün Nolur kardeşlerim..

Abdulmuizz Fida Çevrimiçi

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
xabil Çevrimdışı

xabil

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Neyi düşünelim kardeşim?
Oysa Sen bir kere düşünsen de yeterliydi.
ABDULMUİZ O VİDEO HER ŞEYİ ANLATIYOR EL NUSRAYA PUSU KURAN ESEDLE İŞBİRLİĞİ YAPAN IŞİDİ DESTEKLEMEYE DEVAM ET...
hele konu başlığı hiç hoş olmamış ne demek şimdi Allah ve Resulüne inanan varsa izlesin..izlemeyen inanmamışmı oluyor..

İZLENMESİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YAPTIM... BAŞLIKTA İZLEMEYEN İNANMIYORMU YAZMIŞIMDA LAFI ÇEKİYORSUN?

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
ABDULMUİZ O VİDEO HER ŞEYİ ANLATIYOR EL NUSRAYA PUSU KURAN ESEDLE İŞBİRLİĞİ YAPAN IŞİDİ DESTEKLEMEYE DEVAM ET...

Destekledigimizi nereden çıkardın. Forumu takip edersen bizim IŞİD destekçisi olmadığımızı anlardın. Ancak destekten kastettiğin İSİD ile PKK savaşında tarafsız kalın ise, biz tevilci haricileri, komünist müşriklere tercih ediyoruz. El Nusra ve İslami Cephe'ye yaptıkları zulümleri ise ayrı bir mesele, bunları reddediyor, bunu yapanlardan buğzediyoruz.

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Merhaba Kardeşlerim,,, Zalim Terör Örgütü Işıdin Yaptığı Zulmü Kendi Çektikleri Görüntülerle Sizlere Göstermek istiyorum Özellikle Videonun Sonunda bir yardımsever El nusra mücahid doktoruna Yapmış Oldıkları işkenceler ve gaddarca öldürmeleri Baştan sonra kadar Nolur Seyredin....

Bir kez daha düşünün Nolur kardeşlerim..
Selamünaleyküm kardeş Biz IŞİD çı değiliz. Bu forumda ki hiç kimse IŞİD çı değil.
Işid in neler yaptığını senden daha iyi biliyoruz.Işid i tanıman için Bu videoyu izlemek yetmez.

A Çevrimdışı

akıncı han

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Birde video da Nusret Cephesi ile alakali birsey göremedim ... yanlisim varsa düzeltin ...
Bu tabiki devle mensuplarinin hatalarini örtemez ....

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest

??????

video paylaşımın güzel olmuş ben asda olsa ışid karşı sevgim var ama
Abdulmuizz Fida ışid karşı bir sevgisi olmadıgını hemen hemen forum bilir yani sen burda kullanmış oldugu kelimeler yakışmamış iftira atmış gimi olmusun inşAllah hatanı görür bana nefis yapmasın

birde bu video ceken kim acaba neyi ne kadar dogru anlatmaktadır aslında vurulanları ışid'mı yaptı yoksa başkası ışid üstünemi kalıyor yani hep sorular sorular kafada kalıyor

A Çevrimdışı

Al- amriki

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sen bizi takva haberle karıştırdın bu videoyu oraya gönderirsen belki tuttukları yalnış yoldan dönen kardeşler olur ama bu site en başından beni işid e karşı olduğunu bildiriyor bazı çıkarımlar yapmadan önce forumdaki Konuları oku kardeşim işid in yalnış yolda nusranın hak yolda olduğunu ne güzel kavramışsın bizimde senin kadar işid karşıtı olduğumuzu görürsün o zaman .[/QUOTE]

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

İZLENMESİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YAPTIM... BAŞLIKTA İZLEMEYEN İNANMIYORMU YAZMIŞIMDA LAFI ÇEKİYORSUN?
siz foruma göz gezdirseydiniz burada kim ISID i destekliyorki..heleki Abdulmuizz Fida yöneticimizin ISID'i destekliyor gibi ifadenizde tam bir talihsizlik..

E Çevrimdışı

ebu talhaa

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Selamünaleyküm kardeş Biz IŞİD çı değiliz. Bu forumda ki hiç kimse IŞİD çı değil.
Işid in neler yaptığını senden daha iyi biliyoruz.Işid i tanıman için Bu videoyu izlemek yetmez.

Kendi adiniza konusun.hic kimse demeyin.isidi cok seviyorum.in see Allah onlar bu guzel yoldan ayrilmayana kadar bende onlari sevmekden vaz kecmeyecegim. Makdisi (hafizehullah kendisini seviyorum o baska mesele) nusra hakda murtedlerle isbirligi yapdigini soyledi.pardon ama bu ne demek yani murtedlerle isbirligi yapmak ne demek? Baska aciklamasi varmi.? Ben tekfirci degilim.hatta tekfircilerin bize musrik diyorlar esteizubilleh.bu forumda iside boyle bakmak bir tarafa daha kotusu abdullah yolcu gibi birine musluman, ahrarin olen komutani hasan abbuda sehit muamelesi yapilmasi beni coook sasirtdi.acaba sizler onlarin bu sozlerini duymadinizmi? Abdullah yolcu r.t ya oy vermege davet ediyor.hatta vacip diyorlar buna.
hasan abbudda bati gibi bir devlet istedigini soylemisdi.bu ummetin sahvecilerden cektigi yeter.Irakda olanlari nasil unutdunuz.Irakdaki mucahitlerin zafere yaklasmisken zayiflamalarina sebep bu sahveler oldu.biz artik onlarin tuzagina in see Allah dusmeyecegiz.Allah mucahitlere yardim ediyor.in see Allah bir gun cok gec olmadan yanlislarinizi anlarsiniz...

A Çevrimdışı

ahmet ömer

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kendi adiniza konusun.hic kimse demeyin.isidi cok seviyorum.in see Allah onlar bu guzel yoldan ayrilmayana kadar bende onlari sevmekden vaz kecmeyecegim. Makdisi (hafizehullah kendisini seviyorum o baska mesele) nusra hakda murtedlerle isbirligi yapdigini soyledi.pardon ama bu ne demek yani murtedlerle isbirligi yapmak ne demek? Baska aciklamasi varmi.? Ben tekfirci degilim.hatta tekfircilerin bize musrik diyorlar esteizubilleh.bu forumda iside boyle bakmak bir tarafa daha kotusu abdullah yolcu gibi birine musluman, ahrarin olen komutani hasan abbuda sehit muamelesi yapilmasi beni coook sasirtdi.acaba sizler onlarin bu sozlerini duymadinizmi? Abdullah yolcu r.t ya oy vermege davet ediyor.hatta vacip diyorlar buna.
hasan abbudda bati gibi bir devlet istedigini soylemisdi.bu ummetin sahvecilerden cektigi yeter.Irakda olanlari nasil unutdunuz.Irakdaki mucahitlerin zafere yaklasmisken zayiflamalarina sebep bu sahveler oldu.biz artik onlarin tuzagina in see Allah dusmeyecegiz.Allah mucahitlere yardim ediyor.in see Allah bir gun cok gec olmadan yanlislarinizi anlarsiniz...
sen oturduğun yerden konuşuyorsun utanmadan hasan abbuda bir şehide laf atıyorsun hekres senin şovmen harici devletin gibi değil adam orda terör listesine alınmamak için öyle konuşuyor sen kolay zannediyorsun herşeyi onu şehit ettiler sonra ahrarın karargahlarını vurdu kafir nato sen hala konuşuyorsun ahrarın el kaideyle olan ilişkisi bilinmeyen birşey değil ama onu açıklayamazlar çünkü silah para ambargosu yerler kim kimi mahvetti senin ışidçi itlerin suriyey girip cihadı mahvettiler birde utanmadan ahrar ırak cihadını maffetti diyorsun bu kadar arsızını görmedim sen hakkı değil güçlüyü tutuyorsun nusraya attığın iftiralarda senden çıkar inşallah ynetim kadronuzun yarısı eski laik baascı saddamcı utanmadan mücahitlere laf atıyorsun sana müşrik diyen 30 40 kişik adamlar ondan sonra tekfirci olanlar sizsiniz zaten

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Destekledigimizi nereden çıkardın. Forumu takip edersen bizim IŞİD destekçisi olmadığımızı anlardın. Ancak destekten kastettiğin İSİD ile PKK savaşında tarafsız kalın ise, biz tevilci haricileri, komünist müşriklere tercih ediyoruz. El Nusra ve İslami Cephe'ye yaptıkları zulümleri ise ayrı bir mesele, bunları reddediyor, bunu yapanlardan buğzediyoruz.
Allah razı olsun.Yerinde bir açıklama.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin

Süresiz ban.

xabil Çevrimdışı

xabil

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Neyi düşünelim kardeşim?
Oysa Sen bir kere düşünsen de yeterliydi.

Şimdi Kardeşlerim yorumlarınızı okudum ve çoğunluğu benden kaynaklı olan hatamdan dolayı abdul muiz kardeşimden hepinizin şahitliğinde beni affetmeesini hakkını helal etmesini istiyorum......... Ama bende sen düşünsen yeterliydi yazısını görünce direk yazdım düşüncelerimi ve sayenizde hatamı gördüm :acpsnr::uzgnm: :kötü::(

Üst Ana Sayfa Alt