Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

It is The Media!

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
599822_450078078345111_149917848_n.jpg

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
abi 2 gündür mealci bir sapıkla uğraşmaktan burdaki konulara doğru dürüst bakamıyorum bazen.sinekler de uzaklaştılar şu ara,anladılar galiba derdimi.

kardeş ilmini artırmak için tartışıyorsan eyw ama adam etmek ıcınse hıc uğraşma boşa vakıt harcama sınekle kavga et daha iyi :)

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
abi ben silahsız mücadele yaptım,raid maid kullanmadım sadece 1-2 tokat vurdum.şu ara gelmiyorlar,yakında barış anlaşması yaparız.muaz abinin üstüne yok tabi bu konuda,forumun bekçisi maşallah :D

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeş ilmini artırmak için tartışıyorsan eyw ama adam etmek ıcınse hıc uğraşma boşa vakıt harcama sınekle kavga et daha iyi :)

abi bana faydası da oluyor da zararı da oluyor sinirim bozuldu biraz,başka bir forumda tebliğ edeyim diye girdim genelde buradan faydalanıyorum da adam sünnet kabul etmeyince aynı yerde takıldık kaldık.

Y Çevrimdışı

yahya cuheyman

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
işin yaş o zaman sürü intikam almak için gelebilir :)

Allah iman güzelliğini arttırsın Akhim.....

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Sayın sinekle kavgalı kardeşim kusura bakmada bu nick için epey uğraştınız sanırım..:muhaha

Üst Ana Sayfa Alt