Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

''la'' Diyorum !!!

Muhammed Yusuf Çevrimdışı

Muhammed Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
http://www.ummetiz.biz/index.php?topic=23063.msg100705#msg100705
Hüküm,yalnızca ALLAH'ındır (Yusuf-40) ayetince;
Beşeri kanunlar ve yasalara ''LA'' DİYORUM...

Adamlar namaz kılıyor Müslümanlar diyerek,ALLAH'ın haramını helal yapan,helalini haram yapanları bizlere sevdirmeye çalışanlara ''LA'' DİYORUM…

Onların anıtputta yatan ilahlarına ve taguti sistemlerine ''LA'' DİYORUM…

Onların rahipleri Müslüman kızlarına benzemeyin derken;bizlere batıyı örnek almayı öğütleyen namaz kıldırgaçlarına(diyanet imamları) ''LA'' DİYORUM…

Meryemce iffeti sadece kadınlardan bekleyipte;Yusufi bir iffeti şehvetlerinin arkasına atan erkeklere ''LA'' DİYORUM…

Daha 19'da şehadete giden gençlerden utanmadan,evlerinde tv başında oturanlara ''LA'' DİYORUM…

Silahlı cihadı küçümseyip,bu zamanda cihad diyalogladır diyenlere ''LA'' DİYORUM…

Yaşantısında ALLAH'a teslimiyetine dair bir iz göremezken,klavye başında sanal müjahidlige soyunan sözde müjahid erkeklere ''LA'' DİYORUM…

Kur'an daki ayetlere rağmen sünneti hiçe sayan zavallı akıllılara ''LA'' DİYORUM…

Tesettürü ziynetlerini ve güzelliklerini gizlemekten çıkarıp,kendilerini teşhir etmek için araç edinenlere ''LA'' DİYORUM…

Sakalı ve hicabı çağ dışı görenlere ''LA'' DİYORUM…

Kendilerini çağdaş,bizleri yobaz ve öcü olarak gören yarı çıplak kadınlara ''LA'' DİYORUM…

Yolun en faziletlesi MUHAMMEDin(sav) yoludur.En kötü iş ise,sonradan icat edilendir,her bidat dalalettir.(Buhari) sözüne karşı bir çok adeti bidatı hasen diye empoze etmeye çalışan hocalara ''LA'' DİYORUM…

Ben kuluma şahdamarından yakınım dua edenin duasına icabet ederim diyen Rabbine ragmen türbelere gidip medet bekleyenlere ''LA'' DİYORUM…

Afganistanda,Çeçenistanda,Irakta sıkıntı çeken kardeşlerimize yardım etmek bir tarafa arap degilmi diyerek ırkçılık yapanlara ''LA'' DİYORUM…

Sen ALLAH'a ulaşta hangi yolla olursa olsun farketmez diyerek tasavvufu ve tarikatları yol gösteren belamlara ''LA'' DİYORUM…

ALLAH'a ve İslama karşı olan bütün taguti sistemlere,ideolojilere,düşüncelere,fiil ve eylemlere ''LA'' DİYORUM…

Ölüm gelip seni alıncaya kadar Rabbine itaatle kulluk et" (Hicr: 99) işittik ve itaat ettik Ya Rabbi...

Ve tüm zerrelerimle sesimin çıktıgı kadar haykırıyorum;KEFERTÜ BİT-TAGUT VE AMENTÜ BİLLAH..

ŞAHİD OL YA RABB
ŞAHİD OL YA RABB
ŞAHİD OL YA RABB…

_ERVA_ 18Ağustos 2011.

Ummetiz biz forumdan alıntıdır

Üst Ana Sayfa Alt