Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Üyeliğimin Silinmesini Rica Ediyorum: Katkılarımın Değersiz Görüldüğü Bir Ortamda Durmaktan Hoşnut Olamıyorum

T Çevrimdışı

tewhidwetakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Bu platformda, farklı düşüncelerin buluştuğu bir ortamda olmaktan hoşnut oluyordum. Ancak, son zamanlarda sürekli olarak engellenmek ve banlanmak, katkılarımın değersiz olduğunu düşündürdü. Bu tür bir ortamda, katılımın ve farklı bakış açılarının teşvik edilmesini umuyorum.

Lütfen, bu durumu gözden geçirme ve tarafımı anlama şansı tanıma konusunda bir adım atın. Bir hata yaptıysam, özür dilerim ve bundan sonra daha dikkatli olacağım. Sadece düşüncelerimi paylaşma ve karşılıklı anlayış içinde iletişim kurma isteğimle buradayım.

Bu platformda, farklı düşüncelerin buluştuğu bir ortamda olmaktan hoşnut oluyordum. Ancak, son zamanlarda sürekli olarak engellenmek ve banlanmak, katkılarımın değersiz olduğunu düşündürdü. Bu tür bir ortamda, katılımın ve farklı bakış açılarının teşvik edilmesini umuyorum.

Lütfen, bu durumu gözden geçirme ve tarafımı anlama şansı tanıma konusunda bir adım atın. Bir hata yaptıysam, özür dilerim ve bundan sonra daha dikkatli olacağım. Sadece düşüncelerimi paylaşma ve karşılıklı anlayış içinde iletişim kurma isteğimle buradayım.

Ancak, bu tür bir iletişim ortamında sürekli olarak kısıtlanmak beni motive etmiyor ve burada kalmamı zorlaştırıyor. Eğer karşılıklı anlayışa ve diyaloga dayalı bir ortamda devam edilecekse, katkılarımla burada olmayı dilerim. Ancak aksi takdirde, üyeliğimin silinmesini rica ederim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Her bir üyemiz bizim için değerlidir. Durduk yere sebepsiz olarak hiç bir yöneticimiz kimseyi banlamamistir banlayamaz ve de banlamaz da. Son 3 senedir zaten banlanan kişi sayısı bir elin parmagi kadar olmamıştır (aktif üyeler arasinda). Bir el diyorum 5 parmak vardır şu dönemlerde her 1 Müslümanın kıymetini bildiğimiz önemsediğimiz ve Allahtan korktuğumuz için kimse nefsi banlama yapmamıştır.

Yoneticilerden herhangibi birinin nefsi ban yaptığını burada ispat edebilirseniz kendime 1 ay ban cezası ile kısas yapmayı tahattüt ediyorum.

Not: sizleri önemsemeseydik hazır ban istemisken bunu yapardik ki bu tür konulara bile baksanız ban isteyen silinmek isteyenleri gerçekten muhayyer sebepleri yoksa olumlu cevap vermemisizdir.

Alketa Çevrimdışı

Alketa

2024 Resmi Kitap Sponsoru
İslam-TR Üyesi

Ancak, bu tür bir iletişim ortamında sürekli olarak kısıtlanmak beni motive etmiyor ve burada kalmamı zorlaştırıyor. Eğer karşılıklı anlayışa ve diyaloga dayalı bir ortamda devam edilecekse, katkılarımla burada olmayı dilerim. Ancak aksi takdirde, üyeliğimin silinmesini rica ederim.

Eskiler bir seye sinirlendiklerinde, 1 gece uzerine yat derlermiş. Yani bir gece uyu dinlen ertesi gun daha akli basinda dusunursun diye.
Banı da oyle dusunmek gerek bazen.
Senin ya da yorumlarinin degersiz oldugundan deĝil, daha sakince dusunmek , dinlenmek için.

T Çevrimdışı

tewhidwetakwa

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Her bir üyemiz bizim için değerlidir. Durduk yere sebepsiz olarak hiç bir yöneticimiz kimseyi banlamamistir banlayamaz ve de banlamaz da. Son 3 senedir zaten banlanan kişi sayısı bir elin parmagi kadar olmamıştır (aktif üyeler arasinda). Bir el diyorum 5 parmak vardır şu dönemlerde her 1 Müslümanın kıymetini bildiğimiz önemsediğimiz ve Allahtan korktuğumuz için kimse nefsi banlama yapmamıştır.

Yoneticilerden herhangibi birinin nefsi ban yaptığını burada ispat edebilirseniz kendime 1 ay ban cezası ile kısas yapmayı tahattüt ediyorum.

Not: sizleri önemsemeseydik hazır ban istemisken bunu yapardik ki bu tür konulara bile baksanız ban isteyen silinmek isteyenleri gerçekten muhayyer sebepleri yoksa olumlu cevap vermemişizdir.

Şunu belirtmek istiyorum: Tekfirci bir kişi olan Malum şahsın hapisten çıkması üzerine yazdığım yazıda, o kişinin hapisten çıkmasına sevinen birinin tekfir edileceği görüşünden dolayı geri adım attım. Son bir haftadır gece gündüz düşündükten sonra, özellikle Tağutların mahkemesine razı olan kişilerin sapıtacağına örneğin Kişinin küfrü tasdik edip muhakeme olması gibi durumlarda kesinlikle küfre gireceğine kanaat getirdim. Bu yüzden, forumdaki diğer kişileri yanlış bilgilendirdiğim için herkesten özür diliyorum.