Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Maher al-Muaiqly : Dua

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Maher al-Muaiqly : Dua

Ramadan 2013

8514

M Çevrimdışı

miraç burak

Üye
İslam-TR Üyesi
amin inşaallah.şeytan mahmut da müridlerine umreye gidipde imam mahirin arkasında kıldıkalrı namazı kaza etmeleri gerektiğini söylemişti

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
amin inşaallah.şeytan mahmut da müridlerine umreye gidipde imam mahirin arkasında kıldıkalrı namazı kaza etmeleri gerektiğini söylemişti[/QUOTE

kendince yanlis buldugu ne .. neden kaza etmelerini soylemis ..

s.muhammed Çevrimdışı

s.muhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
ben tarikatçilerin ve şiilerin gerek kâbe imamları gerekse mescidi nebevi imamları arkasında kıldıkları iade ettiklerini gözlerimle gördüm.
!!!!!!!!!!!!

yusuf Çevrimdışı

yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben tarikatçilerin ve şiilerin gerek kâbe imamları gerekse mescidi nebevi imamları arkasında kıldıkları iade ettiklerini gözlerimle gördüm.
!!!!!!!!!!!!

siileri anlarimda ( zaten tamamen iki farkli din ) tarikatci ne diye tekrar ediyor .. vahabi diyemi? yada bunlar selefidir allah gokte diyorlar allah swt ya mekan isnat ediyorlar kafir oldular diyemi ? yoksa sadece Maher al-Muaiqly ait bir tekfirmi onu merak ettim

s.muhammed Çevrimdışı

s.muhammed

Üye
İslam-TR Üyesi
siileri anlarimda ( zaten tamamen iki farkli din ) tarikatci ne diye tekrar ediyor .. vahabi diyemi? yada bunlar selefidir allah gokte diyorlar allah swt ya mekan isnat ediyorlar kafir oldular diyemi ? yoksa sadece Maher al-Muaiqly ait bir tekfirmi onu merak ettim

Hayır tüm Selefilere özel bir tekfir bu. Mahir olsun Sudais olsun farketmez. Allah arşa istiva etmiştir diyenin arkasında namaz kılmazlar. Kılsalarda iade ederler. İstila ediyor derseniz sorun yok :). Ha birde evliyadan himmeti kabul etmelisiniz. Rabıtayada ses etmemeniz gerek. bu şartlara haiz olanın arkasında namaz kılarlar :)))