Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Duyuru Mucahidler ve Mazlumlar İçin Gece Namazına Dâvet

D Çevrimdışı

Darimi

Üye
İslam-TR Üyesi
Son günlerde kafirlerin mucahidler üzerine operasyonları arttı. Lütfen bunu bilerek dualarımızda kardeşlerimizi unutmayalım.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İslam aleminin tüm duaları / ibadetleri kabul olsun İnşaAllah

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah cc razı olsun kardeşim uygulamaya başladık inş. yapmış olduğumuz dualara gecenin sessizliği AMİİN desin arşu-ala AMİİN desin ,melekler AMİİN desin ,tüm kainat AMİİN desin .rabbim dualarımızı karşılıksız bırakma !döktüğümüz gözyaşlarımızı zalimlere kurşun eyle !biizm göremediğimiz ordularını kafirlerin üzerine salıver. her yeni gün yeni bir diriliş olsun. mücahid kardeşlerimize güç, kuvvet ,sabırlar ver YA RAB (AMİİİN)

B Çevrimdışı

benim

Üyeliği İptal Edildi
Banned
gündüzünü geceden aydınlatanlara selam olsun.esselamun aleykum verahmetullah vebereketuhu

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allah cc razı olsun kardeşim uygulamaya başladık inş. yapmış olduğumuz dualara gecenin sessizliği AMİİN desin arşu-ala AMİİN desin ,melekler AMİİN desin ,tüm kainat AMİİN desin .rabbim dualarımızı karşılıksız bırakma !döktüğümüz gözyaşlarımızı zalimlere kurşun eyle !biizm göremediğimiz ordularını kafirlerin üzerine salıver. her yeni gün yeni bir diriliş olsun. mücahid kardeşlerimize güç, kuvvet ,sabırlar ver YA RAB (AMİİİN)

milyarlarca defa Aminnnnnnnnnnnn

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
milyar az yaaa
tirilyar kere :f18:

esaret Çevrimdışı

esaret

Üye
İslam-TR Üyesi
"her yeni gün yeni bir diriliş olsun"
amin inşaAllah
Rabbim her sabaha hayırla dirilmemizi nasip etsin
uykunun ölümün kardeşi olduğunu Rabbim unutturmasın.

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim içinde olduğunuz durum ne ise ..rabbim tez zamanda felaha çıkmanızı( felaha çıkmamızı )nasip eder inşAllah rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun....

S Çevrimdışı

saad

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
bütün cccihad ehli kardeşlerime subhanehutealanın yar ve yardımcı olmasını rabbımdan diliyorum

esir-muslumanlar-ve-mazlumlar.jpg

Her hafta Gece namazı.Salıyı Çarşambaya bağlayan ve perşembeyi Cumaya Bağlayan gecelerde namazdayız...Allah'tan Dünyanın her yerindeki esir muslumanlara beraat vermesi ve muslumanların zaferi için dua edelim...Bu namazı dostlarınıza tavsiye edin...Allah İbadetleri ve duaları kabul edendir...Bizler çokca tevbe etmeli ve Allah'tan bağışlanma dilemeliyiz...cihad'dan ve Hicretten mahrum kimseler olarak tağutların diyarından islam beldelerine göçmeyi,yahut Allah'a kafa kaldıranların burnunu toprakta sürtmek için Allah ın bize cihad edebilme güce vermesi için dua ve niyazda bulunmalıyız...

Rabbimiz ayaklarımızı dinde sabit kıl...Rabbimiz bize salahiyyet ve kurtuluş yolu göster...

Velhamdulillahirabbil alemin...Amin...

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardesler gene hertaraftan necis ve irinler muminlerin ustune yagmaya basladi mumkunse her gece gusl alip kiyami uzun secdesi uzun namazlar eda edelim ..ALLAH c.c hesabi tas tamam gorendir...ALLAH c.c hepinizden razi olsun kilmis oldugumuz ve kilacagimiz namazlar mubarek olsun ve kafirlere,keferelere,munafiklara ates,izdirap,ecel olarak donsun(ALLAH c.c in izni ile)

feCre Çevrimdışı

feCre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Rabbimiz başta çeçenistan,filistin,lübnan ırak,afganistan,somali,çin,moro,nijerya,ve dünyanın her karış topraklarındaki müslüman kardeşlerimze yardım et .

zindanlarda esaret altında zulme uğrayan kardeşlerimize
ve aç açıkta olan yetim kalan annelere babalara öksüz boynu bükük
kalmış yetim yüreklere hastane köşelerinde inim inim inleyen bir çare arayan kimsesizlere kimsemiz yok diyen kardeşlerizin sahibi sensin eyy rabbim onlara yar ve yardım edecek yeğane güç sensin ya rabb bizede şuur ver
kardeşlerimze el uzatanlardan olalım.

feCre Çevrimdışı

feCre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
konuyu grupGENÇfan sitemize taşıdım
çok güzel bir konu başlatan kardeşlerizden ALLAH razı olsun. selam ve dua ile.

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ALLAH celle celaluhu hepimizi afetsin yapmamiz gereken seyleri cogu zamn unutup,avare fuzuli,abeslerle istigal ediyoruz ...

Üst Ana Sayfa Alt