Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

NE OLACAK BU ÜMMETİN HALİ?

portalkal Çevrimdışı

portalkal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
her yer yanıyor,her gün gözlerimin yaşından gözümde fer kalmadı,kendi kendime diyorum ki,osmanlıyı kuranlar dahil Osmanlı'yı,hepsi arkasından hançerledi,ama Ya Rabbi sen ümmeti affet,sen peygamberin düzenine,safına sok tekrar,tekrar ümmet olma tadına varmış bir yavuz daha gönder bu ümmete yarabbi diye dua ediyorum,bu böyle gitmez arkadaş! çeçenistandan in afrikanın güney ucuna,çin türkistanından tut,cebeli tarık'a kadar bütün ümmet sürüm sürüm sürünüyor...Ya Rabbi bu ümmete bir Şah ismaile ders veren YAVUZ daha ver,Gözünün gördüğü hiçbirşeyden korkmaya bir HAMZA (r.a) nasip eyle,bir değil binlerce,milyonlarca ....

M Çevrimdışı

Muhammed Et-temimi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ümmetin sorunu Rabbinden yardım alamaması..

Soracaklar kendine acaba Rabbimizden neden yardım alamıyoruz neden bu zilletteyiz diye...

Sonra dönecekler imanlarına ve amellerine bakacaklar...

Türkiye'dekilerin imanlarına ve amellerine bakınca bir avuç kemalistin tahakkümüne bu ümmet nasıl girmiş anlaşılıyor.

Üst Ana Sayfa Alt