Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

s.a.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
suçu başkasına atmayalım lütfen :şaplak

D Çevrimdışı

DeAr-X

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
arkadaşlar bir dövmediğiniz kalmış ben filistininsesinide begen miştimm
ama siyah sancakk isim olarak okadarda güzel degildi diyorumm sitenizi kıskanmadımm
ama arkadaşlık olarak iyisiniz site ile ilgilenebiliyorsunuz
ben bu konuda geri kalıyorum casper derken ben o şirkette çalışıyorum galiba filistinim ümit olmalı o bizim şirketten arkadaş ben oralarada üyeydimm sadece benim dini bölüm boşş kaldıı dolduracak kimse yoq bende espirisine dedim buradan konu atalım mı diye

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
DeAr-X kardeşim, açıklamam arasında muhabbete kötü yerden başladığınızı belirttim sadece, dövmek ne haddimize :mücahit

latife ile karışık, onca zaman emek verdiğimiz site, adı ile eleştiri alınca tepki gösterdik; ben ve DeWrİmCi. empati yapalım biraz, bize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmamalıyız değil mi güzel kardeşim.

bu arada ben Ümit değilim.

Allah yardımcınız olsun , kendi sitenizde çalışmalarınızı bereketlendirsin inşeAllah yalnız kıskançlık "nihayet güzel isim bulmuşsunuz" a yapılan yorumdu, dini konularla alakası yok zaten SiyahSancak' dan gelenler olarak siteye henüz o denli bi katkımız olmadı.

HAMAS bu konuya yorum yapar inşeAllah

gereksiz uzattım belki de hakkınızı helal edin

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
halef kardeşim alacağın olsun :hıh

kim kime neyi niye dedi bilmem , sitenin şuanki halinden şikayetçi değilim, terkedenlerin zamanında da bulunmak güzel olurdu elbet ama geriye bakarak ileriye yürünemiyor en azından takılıp düşmemek için...

neyse uzatmayayım, kendine "deli" demekle deli olunuyorsa ben de akıllıyım o zaman. aklı başında geçineneleri de gördük daha kardeşlikten nasibini almamış ruhsuz, çıkarcı.....

çenem düştü, DeWrİmCi sus de .

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Filistinim ' Alıntı:

kim kime neyi niye dedi bilmem , sitenin şuanki halinden şikayetçi değilim, terkedenlerin zamanında da bulunmak güzel olurdu elbet ama geriye bakarak ileriye yürünemiyor en azından takılıp düşmemek için...

neyse uzatmayayım, kendine "deli" demekle deli olunuyorsa ben de akıllıyım o zaman. aklı başında geçineneleri de gördük daha kardeşlikten nasibini almamış ruhsuz, çıkarcı.....

çenem düştü, DeWrİmCi sus de .
ben anlamadım :eek:hafalanoldum
bana niye alındınız? :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Allaaaaaaaaaaaaah... kavgamı var... bana güvenipte kavga etmeyin... ayırmam bakın bilesiniz... izlemesi daha zevki oluyor... malumunuz... :mısır

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
Allaaaaaaaaaaaaah... kavgamı var... bana güvenipte kavga etmeyin... ayırmam bakın bilesiniz... izlemesi daha zevki oluyor... malumunuz... :mısır
hemen izleme moduna da geçmiş :eek:hafalanoldum

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
peki o saman sen kavga etmeyeceksin o kavga etmeyecek kim kavga edecek :huhuuhuu tamam kavga etmiyorsunuz neyi izliyorsunuz :huhuuhuu

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:aklımkarıştı ben bilmem
deli kim kavga ediyor? :huhuuhuu

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
:aklımkarıştı ben bilmem
sümeyye kim kavga ediyor? :huhuuhuu

F Çevrimdışı

Filistinim

Üye
İslam-TR Üyesi
halef ' Alıntı:
Filistinim ' Alıntı:
ben anlamadım :eek:hafalanoldum
bana niye alındınız? :huhuuhuu :huhuuhuu :huhuuhuu

e be güzel kardeşim , dayak yemede ortak paydada buluşunca takmayın dedim dayak yeriz antreman olur , siz olta atmışsınız meğersem sazan durumuna düştük

halef ' Alıntı:
:muhaha :muhaha :muhaha :muhaha

arkadaşlar ben psikolojik olarak hazırladım :dillll
bundan sonrası sizindir :intifada

ya işte böyle...

kardeşime alınmam böyle bi durumda :gül

eeee ne izliyoduk :mısır

halef Çevrimdışı

halef

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
bugun deli izlemeye çekilince kavga çıkmadı :bayıldım