Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

s.a.

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ya erkidiş... yenü üyeler katılmış... arada bir kavga gürültü kopar dedik ama gelen tüm yeni üyeleri toplasanız bir pulcet kadar şaplakcı, bir mikro çitlembik kadar mikser olamazlar... hal böyleyken kavga nasıl çıksınki :üzgünüm

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
tamam :ahim
:cihad :cihad :cihad
:şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak
:şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak :şaplak

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bu kadar çok vurmaktan sıkılmıyormusun bi kere vur osmanlı tokadı olsun hadi olsun üç beş bu kadar fzla olmas ki kıyamayıp az mı vuruyorsun yoksa

:)sümeyye:) Çevrimdışı

:)sümeyye:)

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
deli ' Alıntı:
ya erkidiş... yenü üyeler katılmış... arada bir kavga gürültü kopar dedik ama gelen tüm yeni üyeleri toplasanız bir pulcet kadar şaplakcı, bir mikro çitlembik kadar mikser olamazlar... hal böyleyken kavga nasıl çıksınki :üzgünüm
mesela bunu yazan :huhuuhuu

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
seninkinede yazacam yakında az daha :şaplak ye :kıskıs

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
ensarlarla muhacirleri kardeşler ilan ettik ya... daha ne istiyorsunuz bu toyluğunuzu atmak için ::

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
gerekiyorsa bir fırın ekmeğide kardeşleriniz olarak bizler ikram edebiliriz... ne dersiniz ::

D Çevrimdışı

DeAr-X

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
DeAr-X kardeşim, açıklamam arasında muhabbete kötü yerden başladığınızı belirttim sadece, dövmek ne haddimize

latife ile karışık, onca zaman emek verdiğimiz site, adı ile eleştiri alınca tepki gösterdik; ben ve DeWrİmCi. empati yapalım biraz, bize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmamalıyız değil mi güzel kardeşim.

bu arada ben Ümit değilim.

ALLAH yardımcınız olsun , kendi sitenizde çalışmalarınızı bereketlendirsin inşeALLAH yalnız kıskançlık "nihayet güzel isim bulmuşsunuz" a yapılan yorumdu, dini konularla alakası yok zaten SiyahSancak' dan gelenler olarak siteye henüz o denli bi katkımız olmadı.

HAMAS bu konuya yorum yapar inşeALLAH

gereksiz uzattım belki de hakkınızı helal edin

yaa benim kii
espiri kardeşim hamas nerelerde bu aradaa ve sizi bir an kardeşim sandım aslında öylesiniz aynı taraftanız fikirde zikirde aynıı sizlerle tanışmak isterim birbirimizi desteklemeliyiz dimii sizler gibi arkadaşlarla tanışmak isterim [email protected] mail adresimm ben den bu site için yapmak istediginiz bir şey olursa yardımcı olmak isterimm aynı zamanda sizden de ben destek isterimm siz hep bir araya toplanmışsınız benim sitenin dini bölümü boş bir tane adam bulamadım bu bizim için eksiklik degil miiii???????????????

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bismillah bi konuyu uzatma rekoru olsa bu anca bizde olurdu herhalde :)
10 dk dır okuyorum anca çözdüm cevapları.
biri kenana mod olsun da bende bu işkenceden kurtulayım.
kenan benim daha önceki işyerinden mesai arkadaşımdır.ordan tanışıyoruz.

Üst Ana Sayfa Alt