Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

SELAMUN ALEYKUM

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam, hoş geldiniz

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Aleikum selam kardes. Hosgeldiniz ve üyeliginiz hayirli olsun...
Yanliz mesajinizda fazla özele girdiginizden
Mesajinizda ufak bi düzenleme yaptim, birdahakinde daha dikkatli olalim ins.
Hayirli paylasimlar
Selametle

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
alaykum selam, resimdeki kişi şu kişi değil mi?

çeçen mücahidlerden biriydi ve şehid olmuştu sanırım (inşaAllah) yüzünden tanıdım ama ismini hatırlayamadım??

Günümüzün Halid Bin Velid'i diyebiliriz. Allah cc şehadetini kabul etsin. Resimdeki mucahid, Şehid Komutan Hattab'dır. Kafirlerin üstüne Rabbimizin izniyle öyle korku vermiştir ki hala rusların beyinlerinde Hattab korkusu vardır.

Birkaç video klibi..

hattab Arama Sonuları - Video Ara - ilahi dinle,islami Videolar - Dini Videolar, klipler-ezgiler, kuran dinle

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aranıza bu gun yine katıldım elhamdulillah....:muhaha

Yarın yine katılırım inşaAllah bu boyle devam eder gider bir gune kadar:muhaha

Hayırda kalın vesselam....:)

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
aleykum selam kardeşim hoşgeldiniz inşeallah hayırlara vesile olursunuz selamun aleykum

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam hoş geldiniz

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ekim 2009 dan beri üyemizsiniz bunu ilk mesajınızda gördüm ancak espriyi anlamadım ben de, hoş anlamamak zor değil ancak yine de zan yapmamak gerek değil mi : )

K Çevrimdışı

kelime-i şehadet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
katıl kardeşim katıl da katılmadan katıl. bak ben de kaç haftadır katılıyorum, bundan sonra da katılmaya devam edeceğim inşaAllah. fakat ben senin gibi katılarak katılıyor muyum? sana bu konuda katılmıyorum. anladın sen onu? anlamadın demi? :)

Ebu Yusuf Çevrimdışı

Ebu Yusuf

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet islam krdesim oyle baya eski uyeyiz diyebiliriz:) 611 kardes senide anladım merak etme insaAllah.:)

alpsanli Çevrimdışı

alpsanli

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Evliya, mutasavvuf, bektaşi, sünni, kadiri, melami, şii, alevi, bektaşiül melami, nakşibendi kişilerin inançlarla alakalı şiirleri ve dini görüşlerine okusak da vakıf olamıyoruz.Mesela forumda da baktım https://www.islam-tr.org/tevhid/119...ndi-eserlerinden-kufur-akideleri-kitap-7.html linkinde de okumuş olduğum gibi bir kadiri arkadaştan da duyduğum Abdülkadir Geylani'nin ölüyü diriltme olayı doğru mu? Ladikli Hacı Ahmet Ağa'nın başka bir kıt'aya tayyimekan yaptığı doğru mu? Bunun gibi yüzlerce soru sorabilirim. Lütfen yardım! Peygamberin nurunu yalnız Adıyaman'daki Muhammet Raşit Erol kaldırıyormuş doğru mu?

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
sitenin sağı solu her tarafı soru cevap reklamlarıyla dolu kardeş. birini tıkla

alpsanli Çevrimdışı

alpsanli

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Kardeş ıspatı mümkün olmayan fikirleri eski şahsiyetlerimiz sağolsunlar ortaya atıyorlar sonra da buna teslim olacaksın, akıl ermez, hikmetinden sual olunmaz diyorlar. Madem onlar dediklerinin doğru olduğunun ıspatını yapamıyorlar. Bizde ONLARIN DEDİKLERİNİN YANLIŞ OLDUĞUNU ISPATLAYALIM, öyle değil mi Birtat?