Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Üye nasıl banlanıyo onu bilsem yeterli :aim:

Artik banlanmak icin, cok zahmete katlaniliyor, önce dogru güncel bir mail ile siteye düzgün bir nick ile üye olunuyor.
Daha sonra siteye aday üye olunuyor.
Ardindan maile gidecek olan aktivasyon onaylaniyor.
Devaminda görevli admine bu durum gidiyor.
Görevli admin ip arastirmasi yapip o adayin daha önce vukuatli olup olmadigina bakiyor.
Görevli adminin inisifiyatiyle beraber aday üye normal üye oluyor.

Tüm bu mesakatlere de insan sadece banlanmak icin katlanmiyor haliyle banlanacak üye de bulamiyoruz : )

Ek: Hala canla basla beni banla diyen cikarsa ek olarak ilk 10 mesajli aday üye bile yapabiliriz. Banlanacak üyelere karsi kiyagimiz, kiymetimizi de bilen ciksa...:kafaçakma

M Çevrimdışı

morueqq

لا إله إلا الله
İslam-TR Üyesi
ve Aleykumselam ve rahmetullahi ve berekad

S Çevrimdışı

Slow and Sure

Üyeliği İptal Edildi
Banned

Samanpan senin bir siten vardı (samanpan.com) aynı kalemle farklı hikayeler diye bannerde atmışsın
oradan da senin twitter hesabına baktım da hiç burada ki gibi bir izlenim sergilemiyorsun
mesela iddaa (futbol şans oyunu) oynuyorsun !
çözemedim seni :mücahit

as2gu.jpg

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
AHİ BİRAZ DİKKAT ETSEN İYİ OLUR ADAM SABAHTAN BERİ BANLAYACAK ADAM ARIYOR. BEN BİRSÜRÜ BAN YEDİM SON YEDİĞİM BAN 1 AYLIKTI.

M Çevrimdışı

MUNZİR

Üyeliği İptal Edildi
Banned
SAMANPAN TWİTTER GEYİKLERİNE DOYUM OLMUYOR BE EMMOĞLU AYHAN IŞIK HAYRANI MISIN.

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı

Samanpan senin bir siten vardı (samanpan.com) aynı kalemle farklı hikayeler diye bannerde atmışsın
oradan da senin twitter hesabına baktım da hiç burada ki gibi bir izlenim sergilemiyorsun
mesela iddaa (futbol şans oyunu) oynuyorsun !
çözemedim seni :mücahit

as2gu.jpg

1.soru burda nası bi izlenim sergiliyorum ki?
2.soru resimde bakarsan o arkadaş iddia oynamış tam tersi çıkmış onunla dalga geçiyorum, iddia oynadığımı nerden çıkarttın?
3.Hayatımda hiç kumar oynamadım bu bi sır değil sana açılabilirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...