Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Selamun Aleykum

A Çevrimdışı

amber

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun Aleykum

değerli arkadaşlar siteye bugün üye oldum ve üye olduğumdan itibaren de incelemekteyim.. Rabbim siteyi yapanlardan ve emeği geçenlerden razı olsun.. Burası uzun zamandır arayıpta bulamadığım bir yer. Konular kuran ve sünnet ışığında anlatılmış. bu beni ziyadesiyle memnun etti. üzülerek belirtmek isterimki ben katılımcı olarak pek fazla dini konulara vakıf değilim. buradaki amacım kıt olan bilgilerimi zenginleştirmek , bilmediğim şeyleri öğrenmek. şu ana kadar dahi bir haylice bilgi edindim. bu sebeple hakkınızı helal edin lütfen.

Rabbim her daim yardımcımız olsun..

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Aleykum selam hoş geldiniz. Üyeliğiniz hayırlı olsun. İnşAllah birbirimizden istifade ederiz. İlim paylaştıkça çoğalır.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Unutmadan yazıya ben yanıt verim hemen bakdım gazetenin sayfasına:

ilgili bağlantı linki: http://www.milligazete.com.tr/makale/korsan-kitapciya-tesekkur-124201.htm

Mevcut site içerik ortağı sitelerimizden www.ikraislam.biz sitesidir. Allah razı olsun güzel bir konuya değinmiş yazıda gerçekten. Zira son zamanlarda para para diye dini yakmaktan öte köstek olmaya çalışan hocaefendicikleri gördükçe; bu yazı göğsümüzü kabarttı.

Allah eserlerinde bu tür bilinçteki hocaları çoğaltsın.

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
a.selam, hoş geldiniz