Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sihrin Bozulması Için Etkili Karışım

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Sihr in bozulması ve cinler in zehirlenmesi için Endonezyalı Rukye alimi Nuruddin Al Indunissy karışım önerdi. Gerekli olan malzemeler;

300gr hakiki bal
100gr hakiki zeytin yağı
25ml zemzem
25ml sidir yağı
15ml hakiki çörek otu yağı

Bu saydıklarımız cam bir şişe içinde metal olmayan bir kaşık ile karıştırılır ve içine sihir ayetleri 7 şer defa ağzımız kaba doğru olup her okumamızda kuvvetlice üflememiz gerekmektedir. Hatta hafifçe tükürür gibi olsun. Bu şifa karışımı sabah ve akşam aç karna olmak üzere birer yemek kaşığı içelim. Ağrıyan yerlerinize de sürebilirsiniz. Örn: sırtınıza kafanıza belinize. Bu karışımda geçenlerin bir kısmı kuran da şifa olduğu anlatılmış bir kısmı da hadislerde şifa olduğu belirtilmiştir.

Okunması gereken ayetler; Fatiha, ayetel kursi, bakara 102, araf 117-122, yunus 81-82 taha 65-70, kafirun, ihlas,felek,nas sureleridir.

Not: İsteyenler sidir yağını tarafımızca temin edebilirler.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Bunların kaynağı nedir? Tartışma başlatmak için sormuyorum. Geçenlerde de birisi sormuştu cevap gelmemişti.

Kardeşim bunlar hadislerde ve kuran da gecen sifa ayetleri dualar ve Allah Rasulü s.a.v in tavsiye ettigi şifalı yiyecek ve iceceklerdir zemzem çörek otu vs..

Nebevi tıp anlayacagin kardesim

ebu_zerr Çevrimdışı

ebu_zerr

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ibni kayyım zadul mead alın evinizde bulunsun 6 cilt benden tavsiye hertürlü tedavi yolları sünnete göre dua vs hepsi mevcut.

Ebu Hayseme Çevrimdışı

Ebu Hayseme

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abi Cinlerde aynı bizim gibi mi şeriatta? Yani bize haram olanlar onlara da mı haram, bize helal olan onlara da mı helal? Peygamber Aleyh'is Salatu ve's Selam, onun ashabı ve selef insanken onlara nasıl örnek olabiliyor? Aklıma onların da selefi vardır fikri geldi ama cinler 3000-5000 gibi yaşlara sahib olabiliyor.

İkinci sorum onlarında arasında ilim ehli olanlar var mı? Müctehidler vs.. Yoksa bizim gibi İmam Ebu Hanife, İmam Şafii, İmam Malik (Rahimehumullah) gibi alimleri mi takip ediyorlar. Daha önce Mu'tezile, Şii vbnzr. sapık mezheplerden cinler olduğunu duydum doğru mu?

Cinler de Cihad eder mi/ediyor mu? Ediyorlarsa kendi aralarında mı yoksa bildiğimiz Cihad beldelerinde mi?(Filistin, Kafkasya, Libya vs.)

Dünya'yı İblis'in yönettiği doğru mu? Şöyle söyleniyor; İblis İfritlere, onlar büyük ailelere, onlar Masonlar ve benzeri gruplara, onlar bildiğimiz tağutlara emrediyorlar böylece İblis'in planı işliyor. Bu doğru mu?

Birde İstihbarat örgütleri Cinleri kullanıyor diyorlar. Doğru mudur?

Bazı sorular saçma gelebilir lakin çok merak ettim. Cezakellahu Hayran.

Ebu Muhammed Eymen Çevrimdışı

Ebu Muhammed Eymen

Bir adım öteside, Bin adım öteside toprak..
Frm. Yöneticisi
Ahi söylediklerinin bir kısmını bende duydum yanlız bu konular tedaviden farklı konular. Soru cevap bölümünden sorsan daha isabetli cevap alırsın biiznillah

Üst Ana Sayfa Alt