Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Şiilerin Kanı Nerede Akar?

H Çevrimdışı

Habibullah

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
anlasildi o resimler cekildiginde demekki dogmamistiniz demekki resimler opusmeden dolayi mansetlerde yer almadi sadece haberolarak yani ziyaretlerin resmidir resimleri anne ve babalariniza gosterin sizlere yardimi olacaktir.....

U Çevrimdışı

ultrAslan_76

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
sizlere üzülüyorum gercekten.
müslüman kardeslerinize sapik felan diyerek yazik be gercekten yazik.

forumun kurucusunu siteyi kapatmaya davet ediyorum. islam forumu acmis, burada resmen Mezhep düsmanligi bölücülük fasistlik ... siyaset yapiliyor.

gercekten yazik size.

suraya bir film indirmek icin girdim su siteye, gördügüm manzara icler acisi.
mezhep düsmanligi yapmaya devam edin!...

allah acisin.

selametle

S Çevrimdışı

Süfyan

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sizlere üzülüyorum gercekten.
müslüman kardeslerinize sapik felan diyerek yazik be gercekten yazik.

Ewet ben resimlerdeki hareketlere sapkınlık diyorum siz bunu İslamdan görüyorsanız bu sizin İslam ahlakını eksik ve yanlış anlayışınızdandır..Ayrıca sahabeyi tekfir eden Mü'minlerin annelerine iğrenç küfürler eden şiayıda sevmiyorum varsa böyle yapan sünni biri onuda sevmiyorum mezheple alakası yok.Mesele sadece akidedir inançtır..

Bazı arkadaşlarda resimleri hazmedemediğinden montaj fln demiş :) Bu resimleri iranlılar bile yalanlamıyor güldürmeyin insanı..

A Çevrimdışı

abdulganii

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
tüm sünnilerin aynı olmadığı gibi tüm şiiler de aynı değildir özellikle ahmedi necad ve hameney bu tür eylemleri kınayan ve içinde bulunmayanlardır
çoluk çocuk demeden bombolı eylemlerle masumları katleden sünniler en az bunlar kadar vahşidir

samanpan Çevrimdışı

samanpan

.
Site Emektarı
şiiliği savunan bu dakkadan sonra defolsun gitsin kendi sitesine propagandalarını yapsın.
kimse saygı sevgi beklemesin bu konuda.

Muzzammil Çevrimdışı

Muzzammil

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
ahmadinejad_man_of_peace.jpe

1k6dq.jpg

Ebukutub Çevrimdışı

Ebukutub

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
cigarettepack.jpg

smokingimaam7new.jpg

Bu karelerde anlatılmak istenen nedir arkadaşlar ? Benim anladığım kadarıyla sigara içiyorlar?

İZZETLİ Çevrimdışı

İZZETLİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bukadar sapık bir araya nasıl gelmiş heralde en çok kendini kesen onlarca en dindarı

E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
sapıklar kendilerini kesinceye, ırakta amerikalıları öpünceye kadar onları kesselerdi ya madem müslümanlar...

fisebililkahhar_ Çevrimdışı

fisebililkahhar_

!صبرا يا نفسي معنا الله
İslam-TR Üyesi
sapıklar kendilerini kesinceye, ırakta amerikalıları öpünceye kadar onları kesselerdi ya madem müslümanlar...
onlar (rafıziler) onu yapamazlar işte hocam onlar ancak sünni kanıyla beslenmeye alışmışlardır.Onlar ancak sünni kadınları Amerika köpeklerine peşkeş çekmeyi bilirler dahası bunlar sadece onların itiraf ettikleri belkide daha itiraf etmedikleri nice pislikleri var ki Rabbim hepsini tektek cıkarıyor acıga....

Üst Ana Sayfa Alt