Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sinir Oluyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Mucahidleri şehid eden , fitne topluluklarını ve Tekfirin engellerini kafasına göre kısıtlayarak ummeti tekfir eden Aşırı Tekfir Hastalarını desteklediği halde takiyye yapmaya çalıştığını sananlara sinirim!

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Dünyanın her bir tarafında müslümanlar kafirler tarafından zulüm görürken, bu zulme sessiz kalan iki yüzlü kafirlere ve münafıklara sinir oluyorum.

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Mucahidleri şehid eden , fitne topluluklarını ve Tekfirin engellerini kafasına göre kısıtlayarak ummeti tekfir eden Aşırı Tekfir Hastalarını desteklediği halde takiyye yapmaya çalıştığını sananlara sinirim!

Hayırdır niye üstünüze alındınız?

Akpli ve tarikatçı olan müşrikler de, sizin zatınıza harici dememiş midir?
Veya Guraba takımı, iki konuştuğunuzda sizi haricilikle suçlamamış mıdır?
İslam kalemledir silahla olmaz diyenler, sizleri aşırıcılıkla itham etmemiş midir?
Üstelik bunları da, hakkınızda hüccet ikame etmeden yapmamış mıdır?

Takiyye yaptığıma dair bir mesaj görmedim? Aksine tüm mesajlarımda görüşlerimi açıkça beyan ederim. Ben Allah'tan korkarım, insanların tepkisinden değil.

Lütfen laf sokma tarzı çocukça usulu bırakın da ümmetin birleşmesi için dua edelim.

Abdulmuizz Fida

Admin
Hayırdır niye üstünüze alındınız?

Akpli ve tarikatçı olan müşrikler de, sizin zatınıza harici dememiş midir?
Veya Guraba takımı, iki konuştuğunuzda sizi haricilikle suçlamamış mıdır?
İslam kalemledir silahla olmaz diyenler, sizleri aşırıcılıkla itham etmemiş midir?
Üstelik bunları da, hakkınızda hüccet ikame etmeden yapmamış mıdır?

Takiyye yaptığıma dair bir mesaj görmedim? Aksine tüm mesajlarımda görüşlerimi açıkça beyan ederim. Ben Allah'tan korkarım, insanların tepkisinden değil.

Lütfen laf sokma tarzı çocukça usulu bırakın da ümmetin birleşmesi için dua edelim.

İnsanda utanma, arlanma olur. Yazımı alıntıladığın halde "niye üstünüze aldınız" nasıl diyebiliyorsun? Kimin kimin yazısını üstüne alındığı aşikar! Tabi ki yazdıklarımı kendinde görmesen yazımı kendine mal ederek savunmaya geçmezdin.
Aşırı tekfir hastalarını 10 km öteden tanırım, kendine dikkat edesin. 3 gün yazma cezalısın.

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
evimizin dibinde düğün müziği bağırtılmasına sinir oluyorum.bu hakkı kendilerinde nasıl buluyorlar anlamıyorum..islami düğün yapanlarda dışarıda kuran yada neşidleri yüksek sesle açsalar ne güzel olurdu.......

Abdulbaki.... Çevrimdışı

Abdulbaki....

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
evimizin dibinde düğün müziği bağırtılmasına sinir oluyorum.bu hakkı kendilerinde nasıl buluyorlar anlamıyorum..islami düğün yapanlarda dışarıda kuran yada neşidleri yüksek sesle açsalar ne güzel olurdu.......
Aynı dert bizde de var malesef.Düğün salonu eve 10 metre uzaklıkta :acpsnr:

Ahlu Tawheed Çevrimdışı

Ahlu Tawheed

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
İnsanda utanma, arlanma olur. Yazımı alıntıladığın halde "niye üstünüze aldınız" nasıl diyebiliyorsun? Kimin kimin yazısını üstüne alındığı aşikar! Tabi ki yazdıklarımı kendinde görmesen yazımı kendine mal ederek savunmaya geçmezdin.
Aşırı tekfir hastalarını 10 km öteden tanırım, kendine dikkat edesin. 3 gün yazma cezalısın.

Sanki bir kâfirle konuşuyor gibisin sayın yönetici bu ne kin?

Sırf nefsinize dokundu diye beni üç gün engellediniz, sahabelerin hangisi böyle bir şey yaptı? Ömer ra, kendi hatasını söyleyen kadına karşı başını eğdi,

Belki de ciddi olarak cahilim, delillerin detayını bilmiyorum. Hakkı isabet etme gayesiyle yanıldım. Ali ra, kendisini tekfir eden haricilere dahi, şüphelerini gidermek için İbn Abbas ra yı munazaraya gönderdi.

Ki ortada böyle bir şey yok! Ne sizi ne de forumdaki bir insanı tekfir ettim!

Sitenizde sofi bile gördüm, Hizbullahçı bile gördüm onlara bile hoşgörülü davranıyorsunuz subhAnallah

Kendinizi gözden geçirin, bu nasihatım Allah içindir.

M Çevrimdışı

Mustafa Sabri

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeş buraya herkes Allah c.c. için sinir olduğu şeyleri yazması için başlık açılmış Abdulmuiz den ilk alıntıyı sen yaptın zannedersem

Abdulmuizz Fida

Admin
Sanki bir kâfirle konuşuyor gibisin sayın yönetici bu ne kin?

Sırf nefsinize dokundu diye beni üç gün engellediniz, sahabelerin hangisi böyle bir şey yaptı? Ömer ra, kendi hatasını söyleyen kadına karşı başını eğdi,

Belki de ciddi olarak cahilim, delillerin detayını bilmiyorum. Hakkı isabet etme gayesiyle yanıldım. Ali ra, kendisini tekfir eden haricilere dahi, şüphelerini gidermek için İbn Abbas ra yı munazaraya gönderdi.

Ki ortada böyle bir şey yok! Ne sizi ne de forumdaki bir insanı tekfir ettim!

Sitenizde sofi bile gördüm, Hizbullahçı bile gördüm onlara bile hoşgörülü davranıyorsunuz subhAnallah

Kendinizi gözden geçirin, bu nasihatım Allah içindir.
Edebsiz kafir de olsa musluman da olsa aynı konuşurum!
Ömer (r.anh) kendi hatasını söyleyen kadına başını eğdigi gibi; tağuta muhakeme olmak isteyenin de boynunu vurdu!
Sen bana hatamı mı söyledin yoksa zanda bulunarak iftira mı attın?
Edebin bu şekilde olduğu sürece burada rahat edemezsin.

Sofiyi veya Hizbullahçı sitede görebilirsin ama; muslumanları, mucahidleri tekfir eden aşırı tekfir hastalarını göremeyeceksin!
3 gün yazma cezalısın.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Mucahidlere cihatçı şovalye diyen sofilere sinir oluyorum.

Selefileri istivadan dolayı tekfir eden vahdet-i vucudcu sofilere de ayar oluyorum.

Ya ben sofiler her turlu çıldırıyorum heralde :(

M Çevrimdışı

muhtaç1

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
benim musluman oldugumdan suphe eden ebeveynime ve akrabalarina sinir oluyorum suphelerinin sebebi ise kandil kutlamamam oy vermemem devletin okuluna cocuklarimi gondermemem tv deki hocalari diyaneti elestirmem camideki belamin arkasinda namaz kilmamam olulerine okumam ama namaz kilmiyan surekli munker isliyen kardesim musluman oluyor gozlerinde

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
benim musluman oldugumdan suphe eden ebeveynime ve akrabalarina sinir oluyorum suphelerinin sebebi ise kandil kutlamamam oy vermemem devletin okuluna cocuklarimi gondermemem tv deki hocalari diyaneti elestirmem camideki belamin arkasinda namaz kilmamam olulerine okumam ama namaz kilmiyan surekli munker isliyen kardesim musluman oluyor gozlerinde
Akhi benim de facede falan akrabalar ekli gecen annemin canini sıkmışlar annem de bana diyor ki oglum senin bi bildiğin vardır ama akrabalar laf ediyorlar diye dedim ki anne bir daha bir sey derlerse canini sıkma de ki siz kac kere kur'an meal tefsir okudunuz siz ne biliyorsunuz de. bakalim ne olacak :)

Insanlar.bir cins yaw. Adam ufacik cocugunu gitmis baska bi karsi cinsle opusturmus faceye atiyor sonra bana laf ediyor.

Gecenlerde bi soz gordum hosuma gitti bendeki bu akideyi şeker mi sandin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt