Duyuru Sitede Herhangi Bir Hata Alanlar Buraya

eL_Muhacir

İlimsiz mucahid katil,cihadsız alim belam olur.
Yönetici
Frm. Yöneticisi

asliaral

Aktif Üye
Üye
Besledigim hayvanimla ilgili bir paylasimda bulunmak istiyorum. Tabi ki dini boyutu da var. Acaba nereye acayim? Hayvanlar alemi vb diye bir baslik bulamadim.Acilir mi acaba?

asliaral

Aktif Üye
Üye
Ornegin; asagidaki konuda, yetki yok diye cevap veremiyorum.
(Cikan msj;Buraya yanıt vermek için yeterli yetkiniz yok.)

Belki de baska arkadaslarda da vardir ayni sorun, cunku kimse yorum yazmamis

Tevhid yolunda

Aktif Üye
Üye
Selamun aleyküm. Kapanmış konular haricinde de diğer kardeşlerin yorum yapabildiği konulara yorum yapamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Esad

Üye
Üye
Esselamu aleykum ve rahmetullah

Siteye göründüğü adresteki gibi girmeye çalışınca böyle uyarılar veriyor. adblock kapatınca da aynı hatayı aldım bir kaç kez. Sonra düzeliyor ama yine de bilmeniz gerekebilir diye düşündüğüm için paylaşıyorum.

24403

IsLaM4eVeR

لا اله الا الله - Lâ ilahe illallah
Admin
Esselamu aleykum ve rahmetullah

Siteye göründüğü adresteki gibi girmeye çalışınca böyle uyarılar veriyor. adblock kapatınca da aynı hatayı aldım bir kaç kez. Sonra düzeliyor ama yine de bilmeniz gerekebilir diye düşündüğüm için paylaşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 24403

aleykum selam ahi burada ne gibi hata var acaba? cerezleri kabul ettiginizde site düzelmedi mi?

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Admin
Özel mesajlar ve bazı bölümlerdeki konulara mesaj yazabilmek için belli bir mesaj sayısına ulaşabilmek gerekiyor. Özel mesajlar için 25, bazı özel bölümlerdeki konulara cevap yazma için 100 mesaj sınırı mevcuttur.

Üst Alt