Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Siteye Ulasmada Erisim Problemi Yasayanlan Yaziyor

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Şu anda google chrome ile bağlanmaya çalışıyorum , bulunamadı diyor . TYasaklı siteler eulaşan comodo ile ise sorun yok !

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bende de aynısı oluyor. hotspot kurulu bende . ondan sanmıştım.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar ciddi bir mesele bu, lütfen dnslerinizi temizleyip dener misiniz?

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Büyük ihtimalle tr girişi yasaklanmış internet explorer'da aynı sonucu veriyor .

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
cepten bi ara girmiyordu. aynı hatayı veriyordu. şimdi giriyor.

Büyük ihtimalle tr girişi yasaklanmış internet explorer'da aynı sonucu veriyor .
dns den de kaynaklanabilir.
bilgisayarına proxi kurmayan birilerinin cevaplaması daha yerinde olur.

K Çevrimdışı

Kozzsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
tr den gelenler olur belli olur ama bendeki işleyiş yasaklı sitelerde olanla aynısı .

O Çevrimdışı

Omar Khattab

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Siteye belli saat aralıklarında girmeye çalıştığımda sayfa görüntülenemiyor iletisi alıyorum ve bu sorun bir kaç gündür devamlı oluyor.Siteye girmeyi başardığımda da belli bir süre problem çıkmıyor fakat bir süre sonra yine aynı hatayı almaya devam ediyorum.....

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yasaklama değil bence. teknik başka bi durum var sanırım

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar dns degistirdiyseniz lütfen silin, ip vs degistirmessiniz düzeltin, normal sartlar ile siteye girisi deneyin, girmezse ekrani cekip buraya yapistirin biz de durum ne görelim.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Arkadaslar sitemiz erisime aciktir. Sitemize giremeyen kardesler su dediklerimi uygulasinlar.

- Cookiesleri silin.
- Dnsde vermis oldugunuz ipler varsa bunlari tamamen kaldirin ya da güncel dns aliniz cünkü youtube icin almis oldugunuz dnsler bir cok sitenin girisine engel olmakta.
- Ip ban aldiysaniz yapacak birsey yok.
- Bu durumlari yapip hala girisiniz sorunluysa https://www.islam-tr.org/site/contact buradan bize ulasip ekran görüntünüzü bize iletin lütfen.

Son düzenleme:
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
bende az önce recoveri ile imaj aldım pc sıfırlandı otomatik ip olmasına rağmen siteye girmedi lakin dns ayarını değiştirdiğimde youtube ve siteye giriyorum inş...

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Israrli sekilde giremiyoruz diyenlerin sayisi cogaldigi icin konuyu tekrar actim.

Lütfen dns programi ve farkli ip kullanmadan sitemize normal ve www.google.com.tr den islami forum diye arayip giriniz ve cikan hatayi ekrani cekerek bize ulastirin.

Ayrica giremeyen kardesler, su sitelere de girip ayni hatanin islam-tr de olup olmadigini lütfen kontrol etsinler.

http://www.seriat.net/
http://dizi-mag.com/

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Bazi msjlari sildim ve konu basligini editledim. Ne demisler, Essegin aklina karpuz kabugunu düsürmemek gerek...

Ek not: Son bir ayar daha cekildi siteye, hala erisim problemi olan olursa yazsin lütfen.

Suraka Çevrimdışı

Suraka

Jihad today, Jannah tomorrow...
İslam-TR Üyesi
Şuan sorun düzelmiş görünüyor. Normal şekilde giriliyor.

Üst Ana Sayfa Alt