Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Neden Bu Gün Siteye Girerken Sıkıntı Çekiyorum

Hafsa binti Ömer Çevrimdışı

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
sitenin kapandığı ve başka bir siteye yönlendirildiği yazıyor bazen. kardeşim yüreğimize indireceksiniz sabahtan beri her açmaya çalıştığımda aynı sorunla karşılaşıyorum neden?selametle...

S Çevrimdışı

Sa'd Bin Ebi Vakkas

Üye
İslam-TR Üyesi
Kafirler rahat durmuyor olabilir, ya da server rahat durmuyordur, ya da yöneticiler :D başka seçenek yok sanırım. Hangisi acaba?

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
VALLAHİ kardeşim bilemiyorum fakat arada bir girebiliyorum bazan kapattık diye kocaman bir yazı çıkıyor garip bir siteye yönlendiriyor inanın çok korktum kapandı diye böyle güzel bir site kapanırsa inanın çoook üzülürüz Allah cc emeği geçen herkesten razı olsun rabbim muvaffak eylesin

Hafsa binti Ömer

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
evet ciddi bir sorun var yöneticilerin bununla en kısa zaman da ilgilenmelri gerekiyor çünki her gün dolu olan sitemizde şu anda iki kişi var inananların siteye girişi engelleniyor ...

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
İslam hoca daha iyi cevap verecek ama,
ay sonuna kadar, kendi hostunu kendi yapan sisteme geçiliyor.

2.000 kişi ziyaretçiyi aşınca, forumumuz ağırlaşıyor.
ay sonu veya 20 gün sonra islam hoca bu sıkıntılardan;
kökünden kurtaracak inşALLAH. az sabır

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum, birtat abiye ceabından dolayı teşekkür ediyorum..

Madde madde demek gerekirse:

1- Arkadaşlar Allah'ın izniyle sitemiz saldırı sonucu kapalı kalmaz. Yani genelde islami siteler arasında populer olmak için olsa gerek ufak bir kapanmada sitemize kafirler saldırıyor yaygarası yapılmaktadır.

Bir atasözü vardır; Tüfek icat oldu mertlik bozuldu.
Benim de bir sözüm var; Server çıkdı ; hacerlik bozuldu :muhaha

Yani bu tür durumlarda genelde site yöneticileri anında müdahale edebilir böyle bir durumda suç kafirlerin değil yöneticilerindir.

Genelde kapanmalar birtat abinin dedigi gibi çok kişinin girmesi ile alakalı bu da serverin gücüyle alakalı bundan 4-5 ay önce 6bin tekil hitte sitemiz banamısın demiyordu ancak serverdeki diger siterin vesilesi ile server cökmekte ve site ara sıra gitmekde bu da bize çok ciddi zarar verdi.

server sahibi arkadaş durumu düzelteceğini bildirdi.

eğer bu durum ay sonuna kadar devam etmezse , 20 gün içinde alacağımız inşAllah yeni sunucuya taşırız siteyi.

2- Sitenin başka siteye yönlenmesi yada indexde anasayfada başka yazı çıkması durumunda lütfen log olarak ekranı çekip PRNT SCRN tuşuyla ekranı çekip bize mutlaka verin..

inşAllah ileride 20bin tekilleri sorunsuz göreceğimiz zaman gelir :cihad:

ilginiz için teşekkür ederim.

Üst Ana Sayfa Alt