Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Sizce forumumuza kaç ülkeden ve kaç şehirden giren var

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Selamun aleykum, normalde kimse hit vs bilgilerini paylaşmak istemez.

Bir değişiklik olsun istedim,

Sizce dünya genelinde kaç ülkeden sadece forumumuza giren var?
Sizce dünya genelinde kaç şehirden sadece forumumuza giren?

Küçük bir tüyo türkiye genelinden tüm şehirlerden takip ediliyoruz :kafaçakma

Not: bu sıralamaya gulyarasi.com dahil değildir. istatistik sadece islam-tr.org içindir.

salah-ad-din Çevrimdışı

salah-ad-din

Üye
İslam-TR Üyesi
bu istatistik aslında tam olarak gerçeği vermeyecektir. ancak tahmini bir oran verebilir.
çünkü bu istatistikler bağlanan kullanıcıların ip adreslerine göre belirleniyor. ve biz de biliyoruz ki birçok ip yönlendiren tarayıcı veya program var. bu programları kullanarak dünyanın çok değişik yerlerinden bağlanıyormuş izlenimi verebilirsiniz. tabii ki bu programları herkes kullanmayacağına/kullanamayacağına göre yine de vereceğiniz rakamlar kullanıcı profilleri hakkında da az çok fikir verecektir.
buna rağmen, istatistikleri merak etmiyorum desem yalan olur :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
bu istatistik aslında tam olarak gerçeği vermeyecektir. ancak tahmini bir oran verebilir.
çünkü bu istatistikler bağlanan kullanıcıların ip adreslerine göre belirleniyor. ve biz de biliyoruz ki birçok ip yönlendiren tarayıcı veya program var. bu programları kullanarak dünyanın çok değişik yerlerinden bağlanıyormuş izlenimi verebilirsiniz. tabii ki bu programları herkes kullanmayacağına/kullanamayacağına göre yine de vereceğiniz rakamlar kullanıcı profilleri hakkında da az çok fikir verecektir.
buna rağmen, istatistikleri merak etmiyorum desem yalan olur :)

ahi tam olarak bilmiyorsun eksik biliyorsun.

Her ne kadar ip tarayıcı proğram varsa da bunların yayınladıkları ip aralıkları genelde bellidir, öyle sayıyı abartacak şekilde etkilemezler (büyük sitelerde)

verileri veren google normalinde altında sayar : ))

evet tahmin bekliyorum

salah-ad-din Çevrimdışı

salah-ad-din

Üye
İslam-TR Üyesi
tahminim: en az 20 ülke ve en az 60 yabancı şehir.

diğer konuda ise: kendi kullandığım tarayıcı sayesinde(ki çok fazla kullanmadım) en az 6-7 değişik ülke ip siyle bağlandığımı hatırlıyorum. tabii google ın bunu nasıl listelendirdiğini tam olarak bilmiyorum.

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ahi sen biraz daha geliştir kendini : )))

hangi ülkeler verirmisin oradan kaç kişi girmiş bakalım

yok mu arttıran : )

salah-ad-din Çevrimdışı

salah-ad-din

Üye
İslam-TR Üyesi
yok o tarayıcıyla bu foruma girdiğimi hatırlamıyorum. girmişsem bile büyük ülke ip leriydi. yani istaistikleri pek etkilemez :)

teklifimi yükseltiyorum: 30 ülke 100 yabancı şehir

I Çevrimdışı

isllamm

Üyeliği İptal Edildi
Banned
aynen salahaddin ahi gibi bnde çok ispanyadan fln girdim :D bnde 47 ülke 300 şehir diorum..

Birtat Çevrimdışı

Birtat

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
rize den giren var mı rize den daaaaaaaaaaaa

10 ülke 90 vilayet

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
rize den giren var mı rize den daaaaaaaaaaaa

10 ülke 90 vilayet

forumu kapayım en iyisi :kafaçakma

10 ülke olsa bile 1 ülke bizim 81 vilayet var diğer ülkelerden ortalama 20 vilayet çıksa 20*9=180 bizde de 81 eder 261

bu kadar kitlemiz az mı :kafaçakma

laylay Çevrimdışı

laylay

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
bursa ankara istanbul adana dışında emin olduğum bir şehir yok :)

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
hakkınızı helal edin türkiye hakkında yanlış bilgi vermişim demin birtat abi sorunca girim dedim de rizeden kimse yok

birtat abi google sizi boykot mu ediyor ne

arkadaşlar turkiye genelinde 46 merkezden giren var google sayacı ağır diyordum burdan çıkarırsınız ne kadar şedid olduğunu

birtat abi googleyi boykot edelim nasıl olmaz rizeden kimse

tekfir edecem googleyi:kafaçakma (hoş müslüman olmayan tekfir edilmez :muhaha )

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Maaşlallah herkesi şok edecek bir rakamlar ortaya çıkacak.
Kenndimizi küçük görmeyelim. Nerdesye Mr. Speak da yazacak da dini tutmuyor keferenin .

M Çevrimdışı

muttasin

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
ANKET YAPILABİLİR SİTEDE..
BU TARZ VEYA DAHA FARKLI..
BİLEMİYORUM, GİREN ÇOK SİTEYE GÖRDÜĞÜM KADARIYLA AMA SEBAT EDEN AZ GİBİ (ç

Enfal.571 Çevrimdışı

Enfal.571

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
aleykum selam
abi islam tr net türkce bir site oldugu icin türklerin yasadigi hemen hemen her ülkeden giren vardir saniyorum, en basta da avrupa ülkeleri,
"islam" kelimesi bircok dilde ayni manadadir, simdi fransali bir insan google da türkce islami site arasa ve google a islam yazsa fransizcadan islam baslikli siteler cikar türkce site istediginden islam kelimesinin yaninada bir "tr" ekler, olur islam tr, bu sekilde google a ister almanyadan ister fransadan ister hollandadan yazilirsa islam-tr.org sitesi ilk sirada cikar :) (ben siteyi bu sekilde bulmusdum ).
diger avrupa ülkelerindede cok türk yasiyor. google da dini konularda arastirma yapan insanlar muhakkak islam tr ye rastlar.... (bunada ben sahit oldum)
yani tüm avrupa ülkeleri + türkiye+ azerbaycan+ türkce konusan bazi ülkeler.... + avustralya+amerika(burlardada türkce bilen cok ).
yani islam-tr ye girmeyen ülke azdir desek ne güzel olur :)
vesselam

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
31- bakü
34-berlin
38-Cologne
40-Hamburg
42-Munich
43-Stuttgart
44-Frankfurt am Main
45-Amsterdam
47-Dortmund
48-s Gravenhage
49-Dusseldorf
50-Duisburg

bunlar birçok türk şehrini geçmiş durumda daha geçen çok yazamadım. Türkiyeye yatırım yapmak gerek. Birtat abi bizi reklam yapmıyor ki..... Rizeden bile giren yok.

Üst Ana Sayfa Alt