Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Suriye'den Türkiye'ye döndüm

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok ben sadece gazeteciyim :) Elim hiç bir silaha değmedi.Sadece gözlerim ve objektifim :)

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
yok ben sadece gazeteciyim :) Elim hiç bir silaha değmedi.Sadece gözlerim ve objektifim :)

şaka yada teville yalan söylemek caiz değil ;)

yanlış yaptın bu konuyu açmakla kim sana aç dedi sonucuna katlanırsın safmı sandın forumdakileri :)

hade fotoları paylaşta içimiz açılsın

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
şaka yada teville yalan söylemek caiz değil ;)

yanlış yaptın bu konuyu açmakla kim sana aç dedi sonucuna katlanırsın safmı sandın forumdakileri :)

hade fotoları paylaşta içimiz açılsın

Allah Resulü müslüman yalan söylemez dedi bende itaat ettim.Bizde yalan yok tevil de yok :)

bugün bitirirsem gazeteye yetiştireceğim.Gazeteye vermeden başka yerde yayınlayamam.Sert kaçtı deyip sansür uygulanırsa zaten kendim yayınlarım :)

ipucu vereyim en azından : Nusret Cephesi Sahil Bölge Emiri Molla Ömer ile röportaj yaptık.Laskiye bölgesi sorumluluk alanları.Ayrıca alevi şeyhi bedir ğazal'a sorgu yapan kişi ile de görüştüm :)

S Çevrimdışı

sabranyanefsi

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Allah Resulü müslüman yalan söylemez dedi bende itaat ettim.Bizde yalan yok tevil de yok :)

bugün bitirirsem gazeteye yetiştireceğim.Gazeteye vermeden başka yerde yayınlayamam.Sert kaçtı deyip sansür uygulanırsa zaten kendim yayınlarım :)

ipucu vereyim en azından : Nusret Cephesi Sahil Bölge Emiri Molla Ömer ile röportaj yaptık.Laskiye bölgesi sorumluluk alanları.Ayrıca alevi şeyhi bedir ğazal'a sorgu yapan kişi ile de görüştüm :)

Hangi Gazete bi mahsuru yoksa öğrenebilirmiyiz.

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bikac sorum var
1) orada cekilen videolar nasil internete yukleniyor. Cep telefonlari internet varmı.
2) catismalarin bittigi , normal jayatin yasandigi yerler var mi. Varsa buralar guvenli hale gelmeye basliyor mu
3) catisma olmayan bi bolgeye gitmek istesek gidip gelm3k zor mu kolay mi
4) turk cokmu az mi

E Çevrimdışı

Ebu Huzeyfe eş Şami

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bikac sorum var
1) orada cekilen videolar nasil internete yukleniyor. Cep telefonlari internet varmı.
2) catismalarin bittigi , normal jayatin yasandigi yerler var mi. Varsa buralar guvenli hale gelmeye basliyor mu
4) turk cokmu az mi
akhi sana özel mesaj atamıyom.gelen kutunu boşalt

HAMAS Çevrimdışı

HAMAS

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Bikac sorum var
4) turk cokmu az mi

1-bazı bölgelerde internet bir şekilde elde ediliyor
2-güvenli bölgeler sadece esed askerlerinin olmadığı fakat hava saldırılarının devam ettiği yerlerdir.Bu şekilde bir çok güvenli bölge var.Ama hava saldırısına karşı güvenli bölge yok.tr sınırına kadar bomba atılıyor.
3-gitmek çok kolay ama mutlaka güvenilir kişiler ile bağlantı kurmak lazım.çok fazla münafık var.
4-muhaliflerin %80'i suriyeli.her milletten adam var.ben laskiye bölgesinde türk görmedim.çeçen,azeri,dağıstanlı,ürdünlü,mağribli,tunuslu vs gördüm

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
bak simdi bi soru daha geldi aklima.

Mucahitle konuşmak ve o topraklarda olmak manevi yönden neler hissettirdi.
Mutlaka manevi bi etkisi olmustur

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Desene hic bal yemeyen3 bslin tadini kim anlatabilir.
Insan duymak istiyor iste

kavkazjihad Çevrimdışı

kavkazjihad

Üye
İslam-TR Üyesi
Yayınlanınca haber verirsin artık!Gazeteyi pek takip ettiğimiz yok ama senin çalışman için alalım gerekirse

Ebu Muhammed ALİ Çevrimdışı

Ebu Muhammed ALİ

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
muhaliflerin %80 suriyeli değil benim bölgede % 10 du bölgesel değişik gösterir...

Üst Ana Sayfa Alt