Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber T B M M'de Irak Suriye Tezkeresi Geçti ! 02.10.2014 ( Tc Haçlı Saldırısına Destek Verecek)

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah yolcunun açıklamasini dinledim basimizdaki hz omer deil ki ne yapsin 40 devlet iside karsi savascak destek vermese dunyayi karsisina alcak dedi cok uzuldum ebu yusuf akhim de hep hakli cikiyor. Hoca hem abd nusrayi ahrari vuruyor diyor hem rte ne yapsin tek kalmis dostu yok diyor :(

BU DA BÜTÜN AKKOYUNLARA VE BAHANECİLERİNE GELSİN !

MAİDE 52:

Kalplerinde hastalık (nifak) olanların 'başımıza bir felaket gelmesinden korkuyoruz' diyerek onların(Yahudilerin ve hristiyanların) aralarına koşuştuklarını görürsün. Ancak olur ki Allah fetih nasib eder yahut kendi katından bir emir gönderir de onlar kalplerinde gizlediklerine pişman olurlar.

AMİN AMİN AMİN !

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
Abi asil soru su erdogan zaten tağut doğru ne yapsin efendisi amerikanin dedigini yapacak fakat sen neden oy veriyorsun bu adama. Ben hocayi seviyorum insallah doner bu gorusunden. Allah yardimcimiz olsun.

? kardeşim ben oy vermiyom

Abdullah yolcunun konuşması adam hala sevgiyle bahsediyor

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı

:) yok abi hocaya dedim nie oy veriosun tagut zaten tagutlugunu yapacak bu belli rte yi yadirgamak sacma zaten o bu isi yapacak sana yani abdullah yolcuya dusen bu adama destek olmamak dedim. Videoyu da izledim.

halidvelid Çevrimdışı

halidvelid

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

dediklerinden anladigim tayyibin siyasal sistemin icerisinde ajan oldugunu ve bir cesit ikrah altinda oldugunu soyluyor ama bu aciklamalara katilmak mumkun degil nebevi metod Medine'de acik oldugu gibi Mekke'de de aciktir. Kufri duzenin icerisine sizip sistemi icerden cokertmeye calisan bir peygamber gelmemistir davetin ozune de zittir bu.. Hocayi bu konuda Allah islah etsin..

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Fehmeddin hocanin dedigi gibi "haşa sümme haşa rasulullah siyasetten anlamiyordu mu da yavas yavas tavizle basa gelmeye kalkismadi?" Abdullah hocayi da seviyorum insallah hatasini duzeltir.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
gazeteci arkdaşları aradı incilik üstünde hava sahası acılmış peş peşe savaş ucakları havalanıyor
hemen şanlıurfa daki gazeteci arkdaşı aradım ve teyit aldım dogru jetler Cerablus bolgesini yogun bir şekilde bombalamaya başlamış saat 23:45 itibaren başlamış hava operasyonları

çok yüksek ihtimal suriye bölgeleride bombalancak ve çok yogun bir şekilde asker yıgınlıgı var yerli ve yabancı askerler

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
ve türk askeri kara operasyonu yapa bilir bir bahaneyle çünkü çok aşırı şekilde tank ve asker var aşırı derecede agır silah var

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Kafir bayramda boyle bi ortam yakalarda
Kacirir mi. Teskerenin apar topar cikmasinin nedeni buydu işte.
Incirlik demek

Ebu Mervan Çevrimdışı

Ebu Mervan

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah tayyip erdogani kafirlerle birlikte hasretsin, bu ne kardesim, adam küfrün babasini yapiyor, yinede övülüyor, afedersiniz adam büyük tuvaletini yapsa icinde pirlanta arayacaklar bu adam kesin bisey biliyordur o yüzden yapmisdir diye. Allah o ucaklara firsat vermesin, incirlik üssünüde yerle bir etsin.

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
Bu incirlik üssüne bir çözüm bulmak lazım. Allah mucahidlerin elleriyle yerle bir etmeyi nasip etsin.

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
gazeteci arkdaşları aradı incilik üstünde hava sahası acılmış peş peşe savaş ucakları havalanıyor
hemen şanlıurfa daki gazeteci arkdaşı aradım ve teyit aldım dogru jetler Cerablus bolgesini yogun bir şekilde bombalamaya başlamış saat 23:45 itibaren başlamış hava operasyonları

çok yüksek ihtimal suriye bölgeleride bombalancak ve çok yogun bir şekilde asker yıgınlıgı var yerli ve yabancı askerler
İncirlik Hava Üssü'den Tezkere geçmeden öncede Savaş uçakları Suriye ve Irakı bombalamak için havalanıyorlardı. Bu yeni bir şey değil ama Kimsenin haberi yok..

E Çevrimdışı

Ebu Ubeyde bin Cerrah

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi

40 kusur kafir ulke ile bir olup bir avuc mucahidi vurmamak icin Hz Omer (ra) veya S. Eyyubi mi olmak lazim?! Bence musluman olmak yetiyor!

Adam baya sacmalamis ve onceki soylediklerinden 180 derece dönmus.

Tipik Tayyib taassupculugu:
tezcan1.jpg

tezcan2.jpg

Üst Ana Sayfa Alt