Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber T B M M'de Irak Suriye Tezkeresi Geçti ! 02.10.2014 ( Tc Haçlı Saldırısına Destek Verecek)

TekDinİslam Çevrimdışı

TekDinİslam

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Benim anlamadığım bu şerefsizler (AKP) Irak İşgali sırasındaki 1 Mart Tezkeresini neden reddemişlerdi ???

Aynı Şerefsiz Şimdi PKK ya destek olmak için IRAK VE SURİYE ye giriyor !!!

Allah'ım Tüm Müslümanları bu şerli Kafir HAÇLILARDAN koru Amin...

Irak ve Suriye'den Türkiye'ye yönelik terör tehdidine karşı TSK'nın yurt dışına gönderilmesi için hükümete izin verilmesini içeren başbakanlık tezkeresi 298 oy ile kabul edildi.

tbmm-640x360.jpg

Meclis Genel Kurulu, birleştirilen Suriye ve Irak tezkerelerini oylamak üzere TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı başkanlığında toplandı. 3 dakika süren elektronik oylamanın ardından 98 ret oyu alan 'Tezkere' 298 oyla Meclis'ten geçti.

Tezkere'nin kabuln edilmesinin ardından ilk açıklama Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'dan geldi. Yılmaz "Tezkere, çözüm sürecini olumsuz etkilemez" dedi.

AK PARTİ ADINA EMRULLAH İŞLER KONUŞTU

Tezkere oylaması öncesi partiler adına vekiller konuşma
ve insan haklarından yana olduğumuz hep söyledik.

Biz maceraperest olsaydık uçağımız düştüğünde hemen harekete geçerdik.

http://www.mynet.com/haber/politika/tezkere-kabul-edildi-1485457-1

Hilafet Sancağı Çevrimdışı

Hilafet Sancağı

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ey Allah'ım bu haçlı kafirler ve yerli mürted-münafık-kafir topluluğuna lanet et.Planlarını boşa çıkar.Haçlı ordularını ve işbirlikçilerini yerin dibine geçir.Müslüman türk halkına kafir t.c devletinin ve ordusunun hakiki yüzünü tam olarak göster.

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest
akh zaten vardı uzattılar değişen birşey yok

dogrudur olan bir sürecin süresini uzattılar ama bu süre uzatmaya ek madde koydular oda ABD destek askeri ve üst ( hava sahası ) ,maddesi

ve gerekli görüldügünde sınır ihlali yapıla bilir maddesi

sınır ihlali yapılır maddesi saten savaşa gireriz anlamını taşır önceki madde bu madde ve ABD askeri destek ve üst hava sahası yoktu saten CHP ve MHP karşı cıktıgı madde buydu ABd üst acmak yabancı askerlere askeri destek ve karargah oluşturmak ve fili olarak savaş da yer alması türk askerin

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Abdullah yolcu belki hata ettik diye açiklama yapar kendisini cok seviyorum insallah hata etmisiz der.

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Insallah goruruz akhi.
Abdullah yolcu bir projenin ortağıdır. Hata ettik derken neyi kast edecek.:) Türkiyede kimse hata yapmaz. Böyle bir delikanlı ben görmedim daha hata yaptık diyen.!!!

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ah Ah.. Şu RTE'ye oy vermek vaciptir diyenlerin Kulakları çınlasın.

Aaaaa sen cehapeli misin bakim :) ??

Tayyip oraya kurtarıcı rolünde girme derdinde , zayıflatılan IŞİD ve El Nusra dan doğacak boşluğu doldurmayı planlamakta ,esad akkoyunlu ordusuna bulaşamayacağı için öso ile beraber bölgeyi idare edecek , tabi bu arada IŞİD in ele geçirdiği bölgeleri de din kardeşşi pkk lılara devredecek tıpkı güneydoğuda olduğu gibi. ABD de o teksaslı elemanı barzani gibi sömürge valiliğine atar herhalde ...

Ha hatta bir fetih turu düzenleyip yanına mahmut ya da ahmet hocalarını da alabilir tabi . Bir iki de aşiret liderlerini bağladılar mı petrol karşılığı oh kebab .

Çok pis zannederim:)

Abdussamed Seyhani Çevrimdışı

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Aaaaa sen cehapeli misin bakim :) ??

Tayyip oraya kurtarıcı rolünde girme derdinde , zayıflatılan IŞİD ve El Nusra dan doğacak boşluğu doldurmayı planlamakta ,esad akkoyunlu ordusuna bulaşamayacağı için öso ile beraber bölgeyi idare edecek , tabi bu arada IŞİD in ele geçirdiği bölgeleri de din kardeşşi pkk lılara devredecek tıpkı güneydoğuda olduğu gibi. ABD de o teksaslı elemanı barzani gibi sömürge valiliğine atar herhalde ...

Ha hatta bir fetih turu düzenleyip yanına mahmut ya da ahmet hocalarını da alabilir tabi . Bir iki de aşiret liderlerini bağladılar mı petrol karşılığı oh kebab .

Çok pis zannederim:)
Olayı Çözmüşsün paşam. Cehape'nin köküne kibrit suyu dökeyim :) Sen Türkiyesin Büyük düşün (!)

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Abdullah yolcunun açıklamasini dinledim basimizdaki hz omer deil ki ne yapsin 40 devlet iside karsi savascak destek vermese dunyayi karsisina alcak dedi cok uzuldum ebu yusuf akhim de hep hakli cikiyor. Hoca hem abd nusrayi ahrari vuruyor diyor hem rte ne yapsin tek kalmis dostu yok diyor :(

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Abdullah yolcunun açıklamasini dinledim basimizdaki hz omer deil ki ne yapsin 40 devlet iside karsi savascak destek vermese dunyayi karsisina alcak dedi cok uzuldum ebu yusuf akhim de hep hakli cikiyor. Hoca hem abd nusrayi ahrari vuruyor diyor hem rte ne yapsin tek kalmis dostu yok diyor :(
Yani anlayacağınız Ne şiş yansın ne kebap diyor

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Olayı Çözmüşsün paşam. Cehape'nin köküne kibrit suyu dökeyim :) Sen Türkiyesin Büyük düşün (!)

HAYIR SEN YENİ TÜRKİYESİN :)

Şimdi bi sürrü BEYİNSİZ akkoyunlu aha fethediyoruz osmanlı oluyoruz diye gaza gelmiş vaziyette , bu tezkere geçmeseydi şaşardım . Şahsen bugünden itibaren her yerde vatan hainliğimi gerine gerine söylemeye başladım . Allah düşmanı haçlı işbirlikçisi olacağıma vatan haini olurum .

CANLARI CEHENNEME ...

farkındayız Çevrimdışı

farkındayız

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Tc ekonomisi ile tehdit altinda. 200 kusur milyar dolar dirs borc stoku var. Tayyibin baska secenegi kalmadi. Macera bitti. ABD şimdi istedigini aliyor. Bunun emareleri 30 mart seçimlerinde gelmisti aslinda. Yakasini biraktiklari zaman bu senaryoya evet demisti kanimca.

Tc icinde yuzlerinin ortaya cikmasi beni sevindirdi açıkçası.

Suriyede kullanilacak gruplar (hizbseytan, ypg, siiler, aleviler) kullanildi ama sonuc alamadilar. ABD ve israil panik stratejilerine devam ediyor. Sirada tc askeri var. Ulke olarak bu topraklarin gördüğü en buyuk ihanetle karsi karşıyayız bence. Ama bi uyanisi da beraberinde getirir diye umit ediyorum.

Bugün tarih değişti. Ama aslinda Reyhanli patlamasi ile biz coktan bu savaşa girmistik. Daha once hep savundugum s3ydi.

Turkiye icinde surpriz misillemeler yasanmasi muhtemel. Suriye ve irak olma yolunda seyrediyoruz. Ama bu hizli olmaz kanimca

E Çevrimdışı

ebu talhaa

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Soru:
Resulullah Efendimiz (s.a.v.) buyurdular: “Birinizin
kulağı çınladığında beni ansın ve bana salavat
getirsin ve ‘zekerallahü men zekerani bi-hayrin’
desin” Resulullah, “Muhammedün Resulullah
sallallahü aleyhi ve selem” ve bunun benzeri
salava-ı şerife okumak ile zikredilir, anılır.
Mü’minin kulağı çınladığı esnada Resulullah
(s.a.v.) onu Cenab’ı Hak katında anmış, ona dua
etmiştir. Mü’minin ruhu bunu duyduğu zaman
kulağı çınlar. Bunun için salavat’ı şerife okuması
tavsiye buyurulmuştur. Nitekim ayak uyuşup
karıncalandığında da salavat getirmek tavsiye
edilmiştir. paylaşarak dostlarınızın öğrenmesine
de vesile olun. kaynak bk. İbnu’l-Cevzî, el-
Mevzuat, 3/76 Bu doğru mudur?

Cevap; Malesef şirkin anası olan, günümüzde en
yaygın olan cehalet insanları öyle bir karanlığa
sürüklemektedir ki insanlar gözlerinin önündeki
hakikatleri tıpkı zifiri karanlıkta göremediği gibi
görmemeğe başlamışlardır. Sevgili kardeşim bu
uydurma hadislere getirilen kaynak İbnul Cevzinin
yazdığı " UYDURMA HADİSLER" kitabındandır.
Yani hadis diye naklettikleri şey yalandan ibarettir.
Örneğin yine toplumda yaygın olan birçok
uydurma hadis Keşful Hafa kaynağı gösterilerek
nakledilmektedir. Oysa ki kitabın müellifi
insanların ağızlarında meşhur olan hadisleri senet
itibarı ile irdelemiştir. Bu kitapta insanların dilinde
meşhur olan ancak uydurma olan birçok hadisi
İmam Acluni ortaya koymuştur. Ardından uydurma
olduğunu söylemiştir. Ancak günümüzde insanlar
bu kitabı hepsi sahih hadislerin olduğu hadis
kaynağı zannettikleri için uydurma hadisleri de
hadis zannetmektedirler. Cehalet en büyük
kötülüktür. Kişinin kendine yaptığı en büyük
kötülük nefsini bıraktığı ve terbiye etmediği asıl
hali olan cehaleti ile yoğurmasıdır.İmam Ahmedin
dediği gibi; İnsanların ilme olan ihtiyacı onların
yemek ve içmeye olan ihtiyaçlarından daha
büyüktür.

bu sirkdir dikkatli olun

Abdussamed Seyhani

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
HAYIR SEN YENİ TÜRKİYESİN :)

Şimdi bi sürrü BEYİNSİZ akkoyunlu aha fethediyoruz osmanlı oluyoruz diye gaza gelmiş vaziyette , bu tezkere geçmeseydi şaşardım . Şahsen bugünden itibaren her yerde vatan hainliğimi gerine gerine söylemeye başladım . Allah düşmanı haçlı işbirlikçisi olacağıma vatan haini olurum .

CANLARI CEHENNEME ...
RTE 'nin Lafı Sen Türkiyesin büyük Düşün (!) :) Hazır şurda bayramada 1 gün kalmışken Ak Koyunların bayramını kutluyorum. .

M Çevrimdışı

metinyigit

Guest

Abdullah yolcunun yapmış oldugu bu acıklamasından sonra onun yanında yer alan herkez cok iyi tartmalı birazcık aklı olan varsa
Abdullah yolcunun RTE cıkış yolu aradıgı belli ozaman ona göre müslümanlar dost deyil satılacak ve hayinlik yapılçak sıfataki insanlardır

peki ozaman neden tevhid adına kitaplar yazıyor bunca yıldır ne cabık unutuyor sohbetine gelen el nusra emirlerini agırladıgı günleri Abdullah yolcu ve bunun gimiler tam tamına munafık kişilerdir
cok şükür munafıklıgınıda beli ediyor

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Bu beyinsiz koyunlar mehdiyi amerikan gözetiminde getirmeyi planlıyorlar anlaşılan ,AKP listesinden seçimlere falanda sokmayı düşünüyorlar mıdır ki ??? He doğru ya Roma Amerikaydı di mi?

hebbit kerrih Çevrimdışı

hebbit kerrih

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
Abdullah yolcunun yapmış oldugu bu acıklamasından sonra onun yanında yer alan herkez cok iyi tartmalı birazcık aklı olan varsa
Abdullah yolcunun RTE cıkış yolu aradıgı belli ozaman ona göre müslümanlar dost deyil satılacak ve hayinlik yapılçak sıfataki insanlardır

peki ozaman neden tevhid adına kitaplar yazıyor bunca yıldır ne cabık unutuyor sohbetine gelen el nusra emirlerini agırladıgı günleri Abdullah yolcu ve bunun gimiler tam tamına munafık kişilerdir
cok şükür munafıklıgınıda beli ediyor
Abi asil soru su erdogan zaten tağut doğru ne yapsin efendisi amerikanin dedigini yapacak fakat sen neden oy veriyorsun bu adama. Ben hocayi seviyorum insallah doner bu gorusunden. Allah yardimcimiz olsun.

Üst Ana Sayfa Alt