Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Haber Taksim'de Vatandaşa Sorduk : Şeriat Gelsin İstermisiniz?

E Çevrimdışı

El Mirac

Üye
İslam-TR Üyesi
istemezler, dürüst onurlu, kısasa kısas olan bir ülkede yaşamak kafirlerin işlerine gelmez çünkü.

hırsızlar çalamaz, edepsizce sokaklarda gezemezler..

şeriatı istermisiniz diye bunlara sormak, insan olmak ister misiniz diye sormaktan farksız. hiç biri istemez.

ebu el-fadl Çevrimdışı

ebu el-fadl

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
kardeşim... şeyh makdisinin yazısını okumadınız herhalede.... kendisini müslüman olarak gören bir kimseyi tekfir etmek için ona hüccetin ulaşması gerektiği yetmiyor gibi onu o şeye de ikna etmek zorundasınız...... şu tekfir konularını aşalım artık... tekfir bizim işimiz değil... bırakın alimlere....

Ebu Muhammed el Makdisi: "Türkiye halkı, tekfir, IŞİD, akide ve güncel konular" -1. Bölüm-
http://www.incanews.com/haberler/12...i-tekfir-isid-akide-ve-guncel-konular-1-bolum

lütfen linki açın ve konuyu titizlikle okuyup tefekkür ve tedebbür edin inşeeeAllah.....

İ Çevrimdışı

İbn Muhammed

الله اكبر و العزة الله
İslam-TR Üyesi
Şeriatın şart olduğunu bilip de onu inkar edenin durumu zaten ortada ona diyecek laf yok. AMA, ortada bilgisiz ve yanlış bilgilere göre hüküm veren bir çok insan var. Veya ''Tamam olsun da, nasıl olacak?'' diyen ve şuanki dayatma, insan ürünü, eksik, aciz, kibirli...(istediğiniz kadar ekleyebilirsiniz buna) sistemi kanıksamış insanlar da var.

Bir düşünün akhiler, Son günlerde gördüğüm haberlerden bazıları:
1. Sokakta arabasıyla kastı olmasada bir insanın canına kast edenin aldığı ceza: 4 yıl (Bunun da 3 küsür yılını çektiğinden bir kaç ay sonra salıverilecek)
2. Sevgilisinden(!) şiddet görüyor diye devlet tarafından yüzünün değiştirilecek ve yeni kimlik verilecek olan kız.
3. Ekmek parası için yer altına girip, işverenin kastı(evet daha fazla kar için iş güvenliğinden kısma bir kasıttır) sebebiyle ölen yüzlerce kişi, sorumluluk ne devlette, ne iş sahibinde, ne mühendiste. Ölen insan...

Şimdi şeriata göre, örneklerdeki gibi durumlarda nasıl hüküm verileceği bu insanlara anlatılsa bir çoğu (kalbi kararmamış olanlar) Hakkı görecekir, hakkı görmek istemeyenler zaten hiçbir zaman görmez...

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Ona ümmet olmak bir şereftir.jpg

Şimal Çevrimdışı

Şimal

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben istemem ama gerçek bir müslüman ister :confused: 3:00

Ümmü Yasir Çevrimdışı

Ümmü Yasir

İşlerimizin hepsini düzelt Allah’ım...
İslam-TR Üyesi
Şeriat demişken; bugün Danimarka haberleri, Bosna'ya Gönderilen 47 Danimarka askerinin 43'ü döndükten sonra intihar etti haberini yayınladı... Allah'ın şeriatını savunan mücahitler cennette inşaAllah, bu kâfirlerin askerleri de böyle cehennemi boyluyor..

Kozsoy Çevrimdışı

Kozsoy

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ben istemem ama gerçek bir müslüman ister :confused: 3:00

Doğru demiş , sorun mikrofunu uzatanın inanmayan kişilere dahi illa da şeriat gelsin demeye çalıştırması.Çocuk ben çağdaş takılmak istiyorum diyor daha ne desin ? "banane allah ne dediyse dedi" mi desin ? Adam/kadın inanmıyorsa neden istesinki ? sordun soruyu aldın cevabı daha ne uğraşıyorsun ki ?

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Hani Madem soruyorsunuz en azından ordaki azılı kafirlerden birisine tekme tokat girişip bir güzel dövseydiniz, siz de rahatlardınız bizde rahatlardık be kardeşim!
Sonra içimizde birikiyor sitres oluyor.:mad:

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

ENSARİ

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
genç diyor gelmesin kadınlar açık seçik giyinsin..göz zevkimizi bozmasın..iştah'ımızı kapatmasınlar..sonra da bastırılınca azcık örtünsünler..:D

M Çevrimdışı

mehmet kara

Üyeliği İptal Edildi
Banned
Ben açıktan müslüman değilim diyenlere o kadar kızmıyorumda ama inkarcı olupta kendini müslüman gerçek müslümanları yobaz diye yaftalayanlara uyuz oluyorum.Müslümanlara savaş açanlarda savaş emri verenlerde genellikle bu gruptan çıkıyor.Ateistler bu 2.gruptan daha çok biliolar emirleri yasakları çünkü inananlari yalanci cikarmak icin surekli kuran okuolar