Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Tefekkürlük Videolar..

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
birde sunu belirtmek isterim;)

ben bir video koydugum zaman, siz kardeslerime "burda" tefekkürlük bir video izletmek... buldugum güzel videolari koydugumda herkes kendince bir sey anlar. bazilari duygulanir, bazilari sever ve bazilarida hiç bisey yapmaz sadece söyle oldu su tarihte oldu surada oldu vs vs diye yazar. burda amaç ne oldugunu arastirmak degil güzel bir video paylasmak.
konu açmak istiyorsaniz gidip açip orada tartisma yapabilirsiniz..:harika:
ben buraya iyi niyetle geldim sizlerden iyi niyet beklerim inchaAllah, okullarda bana yapilan 'dalga geçmek asagilamak' olaylardan çok oldugu icin burdada aynisi olunca dogal olarak üzülüyom:(
sizlerden anlayis beklerim:)

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
akhim bu videoya her baktigimda aglarim, yani usanmadan:( hani sana demistimya bazi videolar anlamasanda kalbin ve yüregin anliyor...
yasli amcamiz geç olmadan islami seçti elhamdülillah, Rabbim ayagimizi kaydirtmasin ve ölene kadar imanimizi korumayi nasip etsin.Amin
bazen aglamak iyi geliyor:uzgnm:

Y Çevrimdışı

yoldaki_muhendis

NEVER GIVE UP!!
İslam-TR Üyesi
@Ebu Ubeyde bin Cerrah gardas bazen piskopatlik iyidir burda tam yerinde söylemis, yani afedersiniz ama "gari giz" için degil bir müslüman için tepki gösterdi o kardes.... dayak yemedigine sükretsin o adam:komik:

Sayfullah at-Turki Çevrimdışı

Sayfullah at-Turki

حَسْبُنَا ٱللَّهُ وَنِعْمَ ٱلْوَكِيل
İslam-TR Üyesi
akhi bir sanatçı için rahmet dilenebilir mi?

Onun ümmetine layık bir adam olamadığım için kendimden utanıyorum gibi sözler söylemiş, ayrıca şarkıları neler içeriyor bilmiyorum şarkının içinde haram yoksa müzik helaldir diyenler var, bu durumda fasık bile olmayabilir Allahu alem. Sanatçılara Allah merhamet etsin denir mi biomiyorum Allahu alem, eğer haramsa yazdığımı silerim.

metin öztürk Çevrimdışı

metin öztürk

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi