Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Tekrarlayan Sayılar Görmenin Bir Anlamı Olabilir mi?

M Çevrimdışı

mücadeleicindebiri

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Karşıma sürekli 999, 111, 555 ya da 19.19, 20.20, 17:17 gibi sayılar ya da saatler çıkıyor. Acayip fazla cıkmaya basladı, bunlara Melek sayısı falan diyorlar. Ne kadar doğru? Ruhsal uyanıştasınız, melekler size mesaj gönderiyor diyorlar. Aslı nedir bunun? Doğru mudur?

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Böyle bir bilgiyi ilk kez duyuyorum; ancak meleklerle değil, tam tersine şeytanlarla iletişim olur bundan, çünkü aslı astarı olmayan şeylerin mucidi hep şeytan.

Bu arada saat konusunda, bundan seneler evvel, misal 17:17 veya işte 18:18 şeklinde gören olursa "sevdiğin seni düşünüyor" derdi genç takım. Tabi tahmin edilecektir, böyle düşünenler ne hikmetse saati hep o şekillerde yakalıyorlardı ) Çok zor değil bu, sadece şeytanın tam o sıra "hadi bi saate bak, kaç olmuş acaba" diye fısıldaması kâfi. Böylelikle sık sık görülür.

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Bu arada illuminati sayıları arasında 19 ve 666 sayılarını hatırlıyorum, uğraş verdikleri yerlerde "sanatçı imzası" olarak bu sayıları kullanıyorlar ) Tek göz ve piramid sembolleri gibi. Toplamda kaç sembolleri var bilmiyorum ama, hatırladığım bunlar.

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Böyle bir bilgiyi ilk kez duyuyorum; ancak meleklerle değil, tam tersine şeytanlarla iletişim olur bundan, çünkü aslı astarı olmayan şeylerin mucidi hep şeytan.

Bu arada saat konusunda, bundan seneler evvel, misal 17:17 veya işte 18:18 şeklinde gören olursa "sevdiğin seni düşünüyor" derdi genç takım. Tabi tahmin edilecektir, böyle düşünenler ne hikmetse saati hep o şekillerde yakalıyorlardı ) Çok zor değil bu, sadece şeytanın tam o sıra "hadi bi saate bak, kaç olmuş acaba" diye fısıldaması kâfi. Böylelikle sık sık görülür.
Beynim odaklanması ile alakalı bir durum beynin de bir saati var.Bu arkadaş saat 17:17'de saate baksın yarın olsun yine baksın belirli bir zaman sonra beyin buna alışıp her saat 17:17 olduğunda onun odaklanmısını sağlayacak.Bende zamanında hep aynı saatlere bakıyordum sonra beynin kendi saati olduğunu öğrendim beyin kendisini o saate bakmaya yönelik olarak dizayn ediyormuş.Hatta öyle bir hale gelmiştim ki yanımda arkadaşım vardı hiçbir saate bakmadan ona şu anda saat 16:16 mı diye sormuştum.Telefonunu açtı ve saat 16:16'dı. Beynin zihinsel yapısı ile alakalı

Ummu Aişe Çevrimdışı

Ummu Aişe

حسبي الله ونعم الوكيل
Site Emektarı
Beynim odaklanması ile alakalı bir durum beynin de bir saati var.Bu arkadaş saat 17:17'de saate baksın yarın olsun yine baksın belirli bir zaman sonra beyin buna alışıp her saat 17:17 olduğunda onun odaklanmısını sağlayacak.Bende zamanında hep aynı saatlere bakıyordum sonra beynin kendi saati olduğunu öğrendim beyin kendisini o saate bakmaya yönelik olarak dizayn ediyormuş.Hatta öyle bir hale gelmiştim ki yanımda arkadaşım vardı hiçbir saate bakmadan ona şu anda saat 16:16 mı diye sormuştum.Telefonunu açtı ve saat 16:16'dı. Beynin zihinsel yapısı ile alakalı
Beynin zamanı takip konusunda eğitilebilir olduğunu biliyordum ama bu kadar keskin netlikte olabileceğini bilmiyordum. Ve doğrusu bana 'yarım saat kadar yanılma payı ile' tahmin yeterdi, üzerinde daha sıkı çalışmak gerekmiş demek...

مكنون Çevrimdışı

مكنون

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Beynin zamanı takip konusunda eğitilebilir olduğunu biliyordum ama bu kadar keskin netlikte olabileceğini bilmiyordum. Ve doğrusu bana 'yarım saat kadar yanılma payı ile' tahmin yeterdi, üzerinde daha sıkı çalışmak gerekmiş demek...
Beyin sürekli tekrarlarla birçok şeye odaklanmayı sağlıyor tekrar çok önemli tekrar olmayınca unutulma başlıyor

Üst Ana Sayfa Alt