Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Çözüldü Türkiye'de Hiçbir Kapalılığa Yer Vermeden Davetini Anlatan Ehl-i Sunnet Hoca Kim Acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mutercime Çevrimdışı

Mutercime

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Türkiye'de Hiç bir Kapalılığa Yer Vermiyen Davetini Anlatan Ehl-i Sunnet Hoca Kim Acaba, ?

D Çevrimdışı

Dostane

Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim dediğini şahsım adına anlamadığımı söylemek isterim

Mutercime Çevrimdışı

Mutercime

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Kardeşim dediğini şahsım adına anlamadığımı söylemek isterim

Selamün aleyküm abi yani kastettiğim şey Tevhide Daveti gizli ve merdiven Altı olmadan bu daveti Türkiye'de ilk anlatan kim oldu örnek veriyorum yaklaşık 10 yıl önce Tağut şirk kavramları bu kadar gündeme gelmemişti bunların içlerini doldurarak gerçek Tevhid Dini La ilahe illallah anlatan bir Hoca kim ?

D Çevrimdışı

Dostane

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamün aleyküm abi yani kastettiğim şey Tevhide Daveti gizli ve merdiven Altı olmadan bu daveti Türkiye'de ilk anlatan kim oldu örnek veriyorum yaklaşık 10 yıl önce Tağut şirk kavramları bu kadar gündeme gelmemişti bunların içlerini doldurarak gerçek Tevhid Dini La ilahe illallah anlatan bir Hoca kim ?

estağfirullah ben 2000 liyim benden büyüksündür abi ben diyeyim

dediğine şahsi bir cevabım yok malesef ben de yeni öğreniyorum bu işleri

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Türkiye'de Hiç bir Kapalılığa Yer Vermiyen Davetini Anlatan Ehl-i Sunnet Hoca Kim Acaba, ?

Anlatan çok hoca var lakin gündemde değiller kardeşim sosyal medyadaki hocaların bir kaçı hariç genelde vefat eden hocalar mevcut

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Abi Cevat Akşit hoca hakkında ne düşünüyosunuz

Akaid ilmine vakıf hocaları tv programlarına çıkarmaz medya kardeşim

Cevat akşit hatipoglu vs... Hepsi sistemin tekerinde olan kimseler

Genç kardeşlere tavsiyem ömer faruk hoca var genclerle tevhid dersleri diye kendisi de genç güzel bir kardeş

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi

D Çevrimdışı

Dostane

Üye
İslam-TR Üyesi
Akaid ilmine vakıf hocaları tv programlarına çıkarmaz medya kardeşim

Cevat akşit hatipoglu vs... Hepsi sistemin tekerinde olan kimseler

Genç kardeşlere tavsiyem ömer faruk hoca var genclerle tevhid dersleri diye kendisi de genç güzel bir kardeş
Benim gibi yeni olan kardeşler icin belki yüzeysel şeyleri kolayca öğrenebiliriz diye dinlemiştim açıkcası abi

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

Frm. Yöneticisi
Benim gibi yeni olan kardeşler icin belki yüzeysel şeyleri kolayca öğrenebiliriz diye dinlemiştim açıkcası abi

Sağlam hocaları dinledikten sonra bir mahsuru yok kardeşim
Uydurma bişey söylerler din diye sıkıntı olur senin için
Alt yapı sağlam olduktan sonra istediğin kimseyi dinleyebilirsin

Abdulmuizz Fida Çevrimdışı

Abdulmuizz Fida

فَاسْتَقِمْ كَمَا أُمِرْتَ
Admin
Âleykum selam we rahmetullah ;
Kardeşim yaşınız kaç?
Sanal âlemde konuşmayanlar olur mu?

toprak56 Çevrimiçi

toprak56

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Ben Tevhidi Hüsnü AKTAŞ ve Mustafa ÇELİK gibi hocalarımızın kitaplarından öğrenmiştim. 17 -18 Sene oldu sanırım :) o zamanlar internet bu kadar yaygın değildi. Hiç unutmam Çelik Hocanın "LA" kitabı Hüsnün hocanın da "islami hareketin Mahiyeti" kitabı beni 1-2 hafta kendime getirememişti. ALLAH ikisinden de ( ألله جل جلاله ) Razı Olsun.
Kardeşlere Tavsiyem; Tevhidin yanında Ahlak ve Takva kitaplarını da okumanızdır. Yoksa Tekfir furyasına katılırsınız.

E Çevrimdışı

Ebu Müsenna

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Ali Küçük hocayı da dinleyebilirsiniz kardeşim, Allah kendisine merhameti ile muamele etsin ve cennetine alsın.

S Çevrimdışı

simurg

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Alt yapı olarak Aşırı Tekfir Hastası Hocayı dinleyebilirsiniz ]
Yav niye editleniyor , itirazı olan varsa itirazını etsin. Forumun hangi kuralı ihlal ediliyor da editleniyor. Hocanın ismini bilmek istiyorum. Mümkünse özelden yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt