Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
neden_ilim ' Alıntı:
arkadaşlar sizce neden ilim??

İlim hakimiyete giden yoldur ve aydınlatan bir ışıktır.

İlimden gidilmeyen yolun sonu karanlık.

İlimsiz insan susuz değirmen misali.

S Çevrimdışı

sultan_Aşk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:shock:SElamun Aleykum BEnde geldimmmmmmm bu foruma Herkeze selam olsun Hayırlara vesile olması DileĞiMle Allahın Rahmeti Bereketi üzerinizde Olsun.......... :shock:

Yayında VE yapımDa EMeği GEcen Tüm Yetkililerden Allah Razı oLsun...... :p :shock:

:shock:

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
ve aleykum selam Allah razı olsun abdullahın babası aramıza hoş geldin..

T Çevrimdışı

tarihciramazan

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
:)aranıza bulunmaktan sevinçliyim inşallah üyeliğim hayırlara vesile olur.güzelliklerde buluşmak dileğiyle

S Çevrimdışı

sakal murat

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKÜM ben aranıza daha bir saat önce katıldım ALLAH izin verirsede bundan sonra sık sık burada [email protected] msn adresim isteyen kardeşler ekleyebilir konuşulup yapılacak çok şey var

B Çevrimdışı

burak_

Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleykum selam Allah razı olsun Aramıza hoş geldin arkadaşım. İnşallah sende bu güzel nimetten nasiplenirsin.

S Çevrimdışı

sonsa

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleyküm kardeşlerim sitede bikaçgün takıldım çok hoşuma giti bende üye olayım dedim.inşallah çok güzel dostluklar kurarız bu forum sayesinde.

U Çevrimdışı

umre

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
a.s öncelikle herkesin kandili mubarek olsun bu siteye yeni üye oldum siteyi çok beyendim çok bilgi aktarımlı bi site başarılarınızın devamını dilerim allaha emanet olun

C Çevrimdışı

can_kiz

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
merhaba arkadaşlar bende yeniyim umarım paylaşacağımız çok şey olur saygılarımla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt