Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Z Çevrimdışı

zeynap

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
herkese selam bende artık bu faydalı sitenin bi üyesiyim hep beraber bilgilenmek öğretmek dileği ile... : :)

Z Çevrimdışı

zeynap

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
HERKESE SELAM BENDE ARANIZA YENİ KATILAN MERAKLI ÖĞRENMEYE CAN ATAN BİRİYİM BU PORTALDA ÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİME İNANIYORUM ...
TEKRARDAN HERKESE SELAM...

Y Çevrimdışı

ysfcoskun

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a.Allahın rahmeti bereketi üzerinize olsun.Kandiliniz Yusuf'u(A.S.) saklayan kuyu,Yunus 'u(A.S.) gizleyen balık,Nuh'u(A.S.) kurtaran gemi,Yakub'u(A.S.) örten gece ve İbrahim'i(A.S.) koruyan eller kadar mübarek olsun ve Tüm İslam alemine rahbet,bereket ve bereberlik getirmesini Yüce ve Kadr olan Allah'tan diliyorum .Allaha emanet olun

O Çevrimdışı

ozturk

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
fatma!!! ' Alıntı:
selamün aleyküm fatma ben..kardeşler hak yoluna döndürmek istediğim bi arkadaşım var.nasıl bi yol izleyebilirim acaba?yardiminizi esirgemeyin nolur..selam ve dua ile..
selam nerden tanısa bılırmıyız

B Çevrimdışı

(BaHtiyar)

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
BENDE BUNUN GİBİ BİR SİTE DAHA BİLİYORUM MAİN-BOARD AMA MAHKEME KARARIYLA KAPATILDI İYİ Kİ BU SİTEYİ BULDUM BU SİTE ÇOK GÜZEL

C Çevrimdışı

cheteah

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
slm merhaba! bu siteyi yapanlar sağolsun çok iyi olmuş yaptıkları sana katılıyorum

U Çevrimdışı

ummieymen

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aleyküm kardeşlerim
inşallah hayırlı forumlar olur
bilgi alış verişinde bulunuruz
allaha emanet olun
selametle

S Çevrimdışı

sevde

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a yeni üyeyim ama siteyi pek anlayamadım nasıl msj yazılcak nasıl gönderilcek nasıl okuncak karışık geldi bana yardımcı olursanız sevinirim slm ve dua ile

I Çevrimdışı

ırmak

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
a s hoş gelmişin aramıza bu site çok güze kuranlaran allah razı olsun dua ile

M Çevrimdışı

Muhacir

Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleykum sizin sitenizi daha dün keşfettim aradığım bir konu vardı bu site açıldı nasip bende katıldım. Biraz gezdim siteyi ve kaydoldum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt