Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B Çevrimdışı

BOZAN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamün aieyküm ben sitenizi uzun zamandır takip ediyorum çok güzel ve asalet kokan bir site yapımcılarından Rabbim razı olsun    selametle

M Çevrimdışı

mustetir

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
aleykum selam ve rahmetullahi ve berakatuh
öncelikle radyonuz çok güzel :helalsana ,Allah(c.c)yar ve yardımcınız olsun,bizleri takva ile rızıklandırsın.

htc66 Çevrimdışı

htc66

Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleykum

Bende yeniyim. 2 gundur bu siteyi takip ediyorum, sonunda uye oldum :güldüm

D Çevrimdışı

didar

Üye
İslam-TR Üyesi
kamill ' Alıntı:
a.s kardeşilerim ben yeni değilim ama bu siteye uye olduktan sonra hep ofline kalmayalım inş.müslüman ve değerli kardeşlerim.. :güldüm
gönül hep online kalmak ister ama gurbette zor öğrenciye nette geçirecek çok vakit yok ancak memleketteykwn hasret gideriyoruz bu siteyi ve siteye ğüye olan kardeşlermin yormlarını okumayı çok özlemişim

T Çevrimdışı

tatar35

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Herkese Selamun aleyküm Aranıza benide kabul ettiğiniz için Allah razı olsun.

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hasretimsin şehadet ' Alıntı:
s a arkadaşlar sitenin biraz yabancısıyım ne nerede bilmiyorum mazur görün artık herkese selamlar :güller :güller :güller

waslm ınşAllah kardeşim...hoşgeldın ınşAllah...

Rabbım razı olsun ınşAllah... :güller :güller :güller

N Çevrimdışı

NzN

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
selamun aleyküm kardeşlerim... ismim nazan.. bundan sonra hep aranızda bulunmak istiyorum inşallah.. :güldüm

G Çevrimdışı

ginger

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
NzN ' Alıntı:
selamun aleyküm kardeşlerim... ismim nazan.. bundan sonra hep aranızda bulunmak istiyorum inşALLAH.. :güldüm

waslm ınşAllah...aramıza hoşgeldın kardeşim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt