Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Yeni gelenler Önce Buraya !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hoş geldin zapsu... iyi geldin
m34.gif

M Çevrimdışı

MELEKK

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMÜN ALEYKÜM CANLAR HEPİNİZ İYİSİNİZDİR İNŞLLAH BURDA YENİYİM:) KABUL EDERSENİZ TABİİ

E Çevrimdışı

eyyub-i

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
s.a kardeşler aranıza bugün katıldım..hayırlara veslie olması dileğiyle..yanlız BİR SORUNUM VAR FORUM YÖNETİCİSİNİN ÖZEL MESAJLA BANA ULAŞMASI İSTİYORUM..henüz daha kimseyi tanımadığım için..YARDIMCI OLUNURSA SEVİNİRİM..SELAM VE DUA İLE...VESSELAM....

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
hoş geldin eyyübi
m34.gif

forum yöneticisi şuan buralarda yok. yardımcı olabileceğimiz konular varsa bizlerede danışabilirsin ::

Pulcet Çevrimdışı

Pulcet

Forumun Bekçisi
Site Emektarı
eyyub-i ' Alıntı:
s.a kardeşler aranıza bugün katıldım..hayırlara veslie olması dileğiyle..yanlız BİR SORUNUM VAR FORUM YÖNETİCİSİNİN ÖZEL MESAJLA BANA ULAŞMASI İSTİYORUM..henüz daha kimseyi tanımadığım için..YARDIMCI OLUNURSA SEVİNİRİM..SELAM VE DUA İLE...VESSELAM....
Aleyküm selam aramıza hoş geldin.kardeşim.elbette yardımcı oluruz..sen daha yenisin hele bir gez dolaş formu tanı..takıldığın yerlerde sor!!...

D Çevrimdışı

dudayev_60

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
SELAMUN ALEYKUM CEMAAT bende daa yeni geldim di önce buraya gircekmişiz kan tahlili filan mı yaptırcaz yahu bulaşıcı hastalık felan var die :)) turhaldan maximum seviyede sevgiler saygılar vs vs... Allah a emanet olun ..

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:yale :yale :yale

can kardesim hos geldin safalar getirdin InsALLAH paylasimlarini bekliyoruz bu arada unutmadan bu kardesinize kotu davranmayin sey birazcik bir akrabalik varda hani obakimdan demek istemistim :güldüm :güldüm :ahim :ahim :ahim

deli Çevrimdışı

deli

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
akabalık olmasa ne yazar hazal ablacık... Allah bizleri kardeş ilan ettikten sonra gerisine kim karışabilirki ::

hayalet Çevrimdışı

hayalet

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
:öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// ya hepiniz cansiniz ca n ya Rabbim yollarinizi aydinlik eylesin :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:/// :öptüm:///

E Çevrimdışı

Esila

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Herkese selamunaleyküm ...
bende yeni üyelerdenim aranızda banada yer vardır inşAllah....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Ana Sayfa Alt