Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Soru Youtube’da Bir Videoda Küfür Olunca Tv'deki Gibi Video Değiştirmek Küfre Müdahele Etmek Olur mu?

C Çevrimdışı

ceyhun_namazəliyev

Aktif Üye
İslam-TR Üyesi
Selamun aleyküm.

Bir konuyla ilgili sorum var, inşAllah cevaplarsanız çok sevinirim.

Önce konuyu anlatayım. Bizde tv çok kullanıldığı için (babam annem kardeşlerim ve nefsimi yenilince ben) her tv izlediğimizde ne zaman küfür duysam odayı terk ederdim ve yemek, su gibi ihtiyaçlarımı yapamazdım. Abdulmuizz fida hocaya kanalı değiştirmek veya kapatmakla ilgili sorduğumda olur demişti (tekrar çok teşekkür ederim). Ve artık düzeldim. Şimdi hocaya çok soru sorduğum için buradan size sormak istiyorum. YouTube’da ayrı videoya girmek yeterli mi? Yoksa direk kapatmalı mıyız? Yoksa odadan çıkmalı mıyız? Sürekli odadan çıkınca sandalyemin şarjı bitiyor ve buda küfür olan yelerden ayrılamama mamı sağlıyor.

Not: tv izlememeğe çalışıyorum ama kardeşlerimi korumak için ve arada nefsime yenik düştüğüm veya yemekte falan gördüğüm için izliyorum. Youtube’da da biri yanımda izlerken veya bir video izlerken küfürlerden dolayı odadan çıkıyorum ve bu yüzden fazla yorgun oluyorum. Başka video açmasını veya o yerini izlememe şartıyla tekrar aynısını izlemesini istemem küfre mudahele olur mu?

Hakkınızı helal edin çok uzun oldu. Şimdiden Allah sizlerden razı olsun

Pangea Çevrimdışı

Pangea

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
selamunaleykum kardeşim eğer tvde kanal değiştirmek yetiyorsa youtubeda da video değiştirmek yetecektir kanaatimce.

Üst Ana Sayfa Alt